Ile kosztuje minuta jazdy sportowym BMW i3s w Innogy GO! ?

Autor

Kategoria

Udostępnij

Od 5 czerwca możesz wypożyczyć na minuty również mocniejszą wersję BMW i3 – BMW i3s. Jednak minuta jazdy będzie nieco droższa. Zobacz, o ile

Innogy w kwietniu uruchomiło swój własny carsharing. Dla mnie to szczególnie ciekawe, bo uważam, że tego typu usługi są przyszłością mobilności w miastach, a po drugie zrobili to na BMW i3. A jazda tym autem to po prostu czysta przyjemność, o czym zresztą pisałem tutaj.

Innogy wprowadzając usługę Innogy GO! już od początku rozwaliło system. Zaoferowało 300 i3. To największy tego typu projekt w Europie oparty o jeden model aut. Teraz dokłada do niego 30 BMW i3s. Tak się kaszle proszę państwa.

Troszeczkę drożej

No dobra, to ile kosztuje minuta jazdy i3s? Niewiele drożej. Zapłacicie 1,49 zł zamiast 1,19, jak ma to miejsce w przypadku i3. Warto? Zdecydowanie! I tak jest tanio, a przejażdżka będzie autem elektrycznym z silnikiem o mocy 184 KM z nieco obniżonym zawieszeniem. No i wizualnie to zupełnie inny samochód. Rezerwujcie i jeździjcie. Jeśli Wam się spodoba i będziecie chcieli na całą dobę, to 24 godziny kosztują 299 zł.

btw. To nie jest wpis sponsorowany. Innogy mi za to nie płaci. Ja po prostu lubię jazdę i3 😉

Autor

Podoba Ci się? Udostępnij innym

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj