Tesla Cybertruck w policji w Dubaju

Najnowsze auto Tesli ma w 2020 roku ma dołączyć do grona najbardziej ekskluzywnej floty policyjnej na świecie. Mowa oczywiście o dubajskich służbach.

A mówiłem.. ba nawet pisałem o tym: Panie Premierze, kup Pan Cybertrucka od Muska. Część z Was się śmiała. I co…? Miałem rację. Zamiast Morawieckiego, posłuchała mnie dubajska policja i teraz jest na ustach całego świata. Media trąbią wręcz o tym, że zamówili do swojej floty Cybertrucka, a na Twitterze sam Elon Musk polubił ich post zapowiadający ten fakt. Można? No pewnie, że można. I to jest kurwa real time marketing proszę Państwa, a nie jakieś tam z dupy wzięte memy jako odpowiedź na jakąś sytuację.

fot. twitter.com/DubaiPoliceHQ

Czy Cybertruck będzie się wyróżniać na ulicach Dubaju? O ile zostanie dostarczony na czas, to pewnie tak. Chociaż warto zdawać sobie sprawę z faktu, że super samochody na tamtejszych ulicach są tak samo często widywane jak u nas stare Ople czy 10-letnie Audi. A dubajska policja ma już na swoim stanie takie auta, jak Bugatti Veyron, Ferrari FF czy Lamborghini Aventador. A ostatnio dołączył do nich Mercedes-AMG GT 63 S. Zatem w interesie Muska jest, by w 2020 Cybertruck dobił do tego zacnego grona. Znowu bezkosztowa reklama będzie u niego dźwignią handlu. Zresztą czy naprawdę jest mu potrzebna płatna? W kilka dni ma już ponad 200 000 zamówień. I to wszystko mimo hejtu samozwańczych technologicznych ekspertów. Słyszałem, że w Polsce też ktoś zamówił. Jednak nie jest tak nośny jak dubajska policja, by o tym mówić i niestety nie był to też nasz Premier. Szansa uciekła. Trzeba częściej czytać Kacperka i słuchać jego rad 😉

Autor

Podoba Ci się? Udostępnij innym

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Wiem, że lubisz o nich czytać

50 Cent nie mógł sprzedać swojego Rolls Royce`a

50 Cent pożalił się na Instagramie, że nie mógł sprzedać swojego Rolls Royce`a.

Black Friday: Radosław Majdan poleca Kruger&Matz

Kruger&Matz to polska marka, która aspiruje do bycia polską marką premium. Kiedyś promował ją nawet sam syn właściciela Lechpolu Michał Leszek. Pomysł najwyraźniej średnio się sprawdził, jak i aspiracje do wejścia w segment elektroniki premium.

Nie wiem, ile ten gość bierze od LG za promocję CineBeam, ale tak właśnie powinno korzystać się z projektora

Tom Claeren to jeden z influencerów, który promuje dość luksusowy tryb życia. Szybkie, piękne i drogie samochody, jachty czy helikoptery - to wszystko można zobaczyć na jego profilach w mediach społecznościowych. Od jakiegoś czasu, promuje też projektory 4K od LG.

Najnowsze na moim blogu

Inteligentny grill z Wifi – Traeger Ironwood 885

Sezon grillowania w pełni. I nie przeszkadza mu nawet pandemia. Waszej kiełbasie jest przecież wszystko jedno. Ale jeśli tak samo jak ja,...

Audi zaprezentuje nowe A3 wyłącznie online

Pandemia COVID-19 zmieniła oblicze branży motoryzacyjnej.Dlatego Audi zaczęło wykorzystywać rozszerzoną i wirtualną rzeczywistość. W końcu!

Wiem, ile Porsche sprzedało samochodów w Q1 2020

Pandemia koronawirusa wywołała znacznie spowolnienie w wielu branżach. Nie ominęło to również motoryzacji. Swoje wyniki za pierwszy kwartał 2020 pokazało Porsche.