To w tym hotelu Ian Fleming pisał przygody agenta 007

Biały piasek, krystaliczna woda oceanu, cisza i komfort z pewnością sprzyjały napisaniu “Tylko dla twoich oczu”. Dzisiaj hotel Hilton Seychelles Northolme Resort & Spa oferuje usługę “Breakfast & WiFi”, wręcz zachęcając do dzielenia się zdjęciami z pobytu.

Mimo, że Hilton Seychelles Northolme Resort & Spa otoczony jest przepięknym krajobrazem, w którym z pewnością można się zapomnieć, to wszyscy zdają sobie jednak sprawę z faktu, jak ważny w dzisiejszych czasach jest kontakt ze światem. Dlatego hotel wręcz zachęca do skorzystania z oferty Breakfast & WiFi i podczas porannej kawy, korzystania z zasobów sieci. A nawet jeśli piszecie własną kontynuację losów agenta 007, to przecież musicie je jakoś opublikować online – usługa Premium WiFi wam to ułatwi.

A przy okazji – te kilkadziesiąt przepięknych willi posiada własne baseny, widok na Ocean Indyjski czy wanny z hydromasażem.

Hilton Seychelles Northolme Resort & Spa
fot. Hilton Seychelles Northolme Resort & Spa

Dzieciom mówią NIE!

Jedyny minus – z małym dziećmi tam nie pojedziecie. Hotel przyjmuje gości jedynie powyżej 13 roku życia. Niemniej jednak, odwiedzając Seszele warto się tam zatrzymać. A jeżeli wybieracie się tam we dwoje – koniecznie popływajcie kajakiem po oceanie – wrażenia i wspomnienia niezapomniane. Relacja na insta też.

 Hilton Seychelles Northolme Resort & Spa
 Hilton Seychelles Northolme Resort & Spa

Autor

Podoba Ci się? Udostępnij innym

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Wiem, że lubisz o nich czytać

Elon Musk proponuje Teslę Monice Lewinsky

Monica Lewinsky napisała wczoraj na Twitterze, że nie może zdecydować się, który samochód wybrać: Teslę czy Subaru. Natychmiast zareagował Elon Musk.

50 Cent nie mógł sprzedać swojego Rolls Royce`a

50 Cent pożalił się na Instagramie, że nie mógł sprzedać swojego Rolls Royce`a. Snopp Dogg komentuje zdjęcie kolegi po fachu.

21 Savage pokazał swoje łóżko gamingowe za 100 000$

Raperzy w USA coraz częściej pokazują technologie. 21 Savage sprawił sobie zakup umożliwiający oddawanie się grom video. Zobaczcie jego łóżko

Cleo będzie miała Smart Home

Piosenkarka przed świętami pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie, że kontroluje postępy prac w swoim mieszkaniu. Jak wynika z opisu Cleo, nie zabraknie tam elementów inteligentnego domu.

Najnowsze na blogu

Dzisiaj każdy CEO, CTO, COO, CMO czy CxO powinien mieć swojego copywritera

W dobie "social selling" i coraz silniejszej pozycji marek osobistych, zwłaszcza w biznesie i na LinkedIn, każdy, kto w branży technologicznej chce coś osiągnąć, powinien korzystać z usług profesjonalnego copywritera.

Elon Musk proponuje Teslę Monice Lewinsky

Monica Lewinsky napisała wczoraj na Twitterze, że nie może zdecydować się, który samochód wybrać: Teslę czy Subaru. Natychmiast zareagował Elon Musk.

Volvo chce sprzedawać auta online

Pandemia koronawirusa pokazała, że niemal wszystko można sprzedawać w sieci. Niemożliwe stało się możliwe. Również w branży motoryzacyjnej. A sprzedaż samochodów poprzez internet, to przede wszystkim mniejsze koszty utrzymania salonów samochodowych, ludzi i dystrybucji. Nic więc dziwnego, że Volvo chce, by do 2025 roku połowa jego globalnej sprzedaży odbywała się online.