Aktor z Bękartów Wojny promuje BMW iX

Prezes BMW – Oliver Zipse zaprosił do rozmów na temat BMW i technologii przyszłości dwukrotnego zdobywcę Oscara. Christoph Waltz ma nie tylko promować markę, ale także ją współtworzyć.

Jeśli nie kojarzycie z imienia i nazwiska tego aktora, to wystarczy, że spojrzycie na jego twarz. Z pewnością rozpoznacie w nim pułkownika Hans Landa, pochodzącego z kultowego filmu Quentina Tarantino. I co? Jego twarz brzmi jednak znajomo?

I właśnie po tę twarz, którą de facto odkrył Krzysztof Zanussi, sięgnęło teraz BMW. Na rozpoczęcie współpracy Christoph Waltz odegrał główną rolę w prezentacji stylistycznej BMW iX. Przyszłościowy model BMW świętował swoją premierę podczas #NEXTGen 2020. To kilkudniowe, w pełni cyfrowe wydarzenie jest transmitowane na stronie bmw.com/NEXTGen. Wejdźcie i pooglądajcie sobie, jakie tam fajne rzeczy pokazują.

Współpraca z Christophem Waltzem, nagrodzonym Oscarem za swoje role w filmach „Bękarty wojny” (2009) i „Django” (2012), została zainicjowana przez Olivera Zipse, prezesa zarządu BMW AG. Zaprosił on aktora do krytycznego dialogu z projektantami, twórcami technologii i ekspertami strategicznymi BMW Group. W centrum uwagi pozostawała stylistyka BMW iX, obecne dziedziny innowacji BMW Group oraz warunki ramowe dla rozwoju indywidualnej mobilności przyszłości.

— Rozmowy, które odbyliśmy z Christophem Waltzem w okresie poprzedzającym #NEXTGen 2020 na temat technologii przyszłości, zmian społecznych i przyszłego znaczenia radości z jazdy, były bardzo inspirujące. Z otwartością, pragmatyzmem i pewną niecierpliwością ukazał nam on przy tym nowe perspektywy. Cieszę się, że podczas naszej współpracy Christoph Waltz będzie nieustannie rzucał nam wyzwanie swoimi myślami i pomysłami — mówi Oliver Zipse. Oby to nie był tylko cytat na potrzeby informacji prasowej – dodaje Paweł Kacperek. Żarty, żartami, ale sam jestem ciekaw, co poza wizerunkiem daje BMW Waltz. Trochę ciężko mi wierzyć w te nowe perspektywy, których spece w BMW dotąd nie widzieli, ale w tym świecie wszystko jest możliwe. W to, że policja w Warszawie będzie walić gazem do kobiet, też nikt wcześniej nie wierzył.

Aktor od prezesa BMW nie jest gorszy i też ma swój cytat w materiale prasowym. Oto i on: Cieszę się z każdego nowego impulsu technologicznego, który pochodzi nie z Doliny Krzemowej, a z Europy, i chciałbym, aby było ich więcej. To, co w tej dziedzinie zobaczyłem w BMW, zrobiło na mnie wielkie wrażenie. BMW to firma o bogatej tradycji, ale jednocześnie niezwykle przyszłościowa.

Kreacje Olivera Zipse i Christopha Waltza możecie zobaczyć tutaj:

Natomiast to, co w tym aucie jest naprawdę sexi, pokazała dopiero Supercar Blondie. I wiecie co, przy całej sympatii do Waltza, wolę oglądać zalety auta, o których opowiada ona, a nie aktor i prezes BMW. I to właśnie z tego powodu Alexandra Mary Hirschi ma na swoim kanale prawie 5 milionów obserwujących i w jej ręce wpadają najlepsze fury na świecie. Check this out!

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to