Audycje muzyczne Sonos dostępne na Mixcloud

Na platformie Mixcloud można już mieć dostęp do wybranych programów muzycznych spod szyldu Sonos, a w tym Full Spectrum czy Artist Hours z udziałem Thoma Yorke’a czy Jamili Woods.

Takie mamy czasy, że radia nie słucha się na żywo, a w postaci podcastów w dowolnej chwili. I to się pewnie już nie zmieni. Wiedzą o tym zarówno polskie, lokalne rozgłośnie, jak i te na całym świecie. W tym kierunku podążają wszyscy, a jeśli nie wszyscy, to wcześniej czy później oni też zmienią obrany tor.

W każdym razie producenci głośników dbają też o to, by to właśnie na ich sprzęcie słuchać ulubionych stacji radiowych. Sonos już jakiś czas temu udostępnił usługę (Sonos Radio), w ramach której można słuchać 60 000 stacji radiowych, ale także autorskich, nigdzie nie emitowanych dotąd treści, powstających we współpracy z artystami. Stacja Sonos Sound System to projekt prowadzony bezpośrednio przez zespół Sonos. Co środę nadawane są audycje przygotowywane bezpośrednio przez artystów. 60-minutowy program jest wypełniony muzyką oraz komentarzami o inspirujących twórcach. W trakcie audycji odbywają się też premiery nowych utworów.

Teraz informuje o tym, że archiwum audycji z muzyką wybraną przez współpracujących z Sonos artystów jest dostępne pod adresem Mixcloud.com/Sonos oraz za pośrednictwem aplikacji Mixcloud. Kolejne wybrane audycje będą dostępne 24 godziny po swojej premierze w Sonos Radio. Ponadto, od przyszłego miesiąca archiwum Sonos Sound System będzie dostępne także w aplikacji Sonos.

Sonos

W sierpniu Hayley Kiyoko oraz David Byrne

Dzisiaj (tj. 10 sierpnia), Hayley Kiyoko, aktorka, piosenkarka i kompozytor z Los Angeles, opowie w audycji Full Spectrum Pride Hour Rity Houston o swoim coming oucie w teledysku do piosenki „Girls like Girls”. Poznamy także jej nieheteronormatywnych idolów i idolki, a także, jaki wpływ miały jej doświadczenia na proces twórczy. Hayley zaprezentuje również listę swoich ulubionych utworów. Audycja Pride Hour również będzie dostępna w archiwum Mixcloud dobę po premierze w Sonos Radio.

Z kolei David Byrne z okazji uruchomienia archiwum Sonos Sound System zaprasza słuchaczy na swoją nową, comiesięczną audycję: Here Comes Everyone. Będzie w niej prezentował muzykę filmową, turecki pop, rytmy afrykańskie, a także nowości: inspiracje, które przez lata kształtowały jego gust.

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to