Bartłomiej Topa odebrał kluczyki do Mitsubishi Outlander 2020

Bartłomiej Topa, który od wiosny tego roku pełni rolę ambasadora marki Mitsubishi Motors w Polsce, odebrał kluczyki do nowego auta – jest nim Mitsubishi Outlander 2020.

Co prawda Mitsubishi to nie Mercedes czy Porsche, ale darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda. Zwłaszcza, jeśli jest dobrze wyspecyfikowany. A ten jest całkiem nieźle – najwyższa specka Instyle Plus CT 4WD, w nowym wielowarstwowym kolorze o nazwie Diamentowa Czerwień.

7-osobowy SUV napędza 2-litrowa jednostka o mocy 150 KM w połączeniu z bezstopniową automatyczną przekładnią CVT i napędem na 4 koła. Wewnątrz pojazd oferuje multimedialny system łączności ze smartfonem SDA, którego ekran powiększono do 8 cali. W dzisiejszych czasach to żaden rarytas, lecz must have. Co jeszcze? W modelu 2020 debiutuje nowy zestaw nagłośnienia Mitsubishi Premium Sound System, który składa się z 8 głośników (w tym dwóch podwójnych w tylnych drzwiach) oraz wzmacniacza o maksymalnej mocy 510W.

Bartłomiej Topa Mitsubishi

Aktor twierdzi, że najnowszej wersji Outlandera najbardziej pozytywnie zaskoczyła go nowa nawigacja i energetyczny, czerwony kolor. Ja się na temat nawigacji nie wypowiadam, bo TomTom nie dorównuje Waze pod żadnym względem, więc dla mnie kluczowym byłby CarPlay w tym wypadku.

Ale wracając do Topy, to oczywiście cieszy się ze współpracy z Mitsubishi i zachwala projekty, które wspólnie zostały już zrealizowane i jakich efekty widać w mediach społecznościowych. Ja czekam na te, które trochę lepiej pokażą potencjał aktora niż ten poniższy materiał. Fajnie, jakby marka miała pomysł na swojego ambasadora, co nie twierdzę, że jest łatwe. Niech agencja trochę się wykaże, c’mon!

Ja w każdym razie aktora bardzo lubię i gratuluję współpracy. Jak mu z nią dobrze, to niech trwa przez lata. Tylko zróbcie coś fajniejszego i nie rozmieniajcie dobrego aktora na drobne..

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to