Co Philipp Plein szykuje na Geneva Motor Show 2019?

Philipp Plein to pochodzący z Niemiec projektant mody, który obecnie jest coraz bardziej popularny. Zainteresowanie swoimi produktami umiejętnie podgrzewa na Instgramie, gdzie ostatnio zapowiedział właśnie coś specjalnego na nadchodzące Geneva Motor Show 2019.

Obecnie Philipp Plein to z pewnością jedna z bardziej barwnych, a na pewno najlepiej radzących sobie w social media osób związanych z branżą fashion. W Polsce również coraz więcej osób kupuje jego produkty, które można nabyć zarówno w sklepach internetowych, jak i chociażby w warszawskim Vitkac.

Plein nie skupia się jednak tylko i wyłącznie na branży odzieżowej. Świadczą o tym chociażby zapowiedzi, które właśnie pojawiły się na jego profilu na instagramie.

Wynika z nich, że niemiecki projektant przygotowuje coś dla giganta w branży tuningowej – również niemieckiego Mansory. Mansory znany jest z przeróbek aut marek luksusowych – Ferrari, Mercedes-Benz, Rolls Royce, Bugatti czy Porsche, zatem możemy spodziewać się czegoś z pewnością niesamowitego.

Philipp Plein Geneva Motor Show
Philipp Plein Geneva Motor Show

Panie i Panowie ceremonia zaślubin mody z branżą moto odbędzie się podczas Geneva Motor Show 2019.

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to