Eleuthera – 100 metrowy mega jacht, w którym się zakochasz

Eleuthera to 100 metrowy jacht, będący najnowszym konceptem Azcarate Design. Zdecydowanie wyznacza nowy poziom wśród super luksusowych jachtów. Zachwyca zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz.

Ten super jacht od samego początku miał łączyć zacięcie sportowe z luksusem najwyższego poziomu. I patrząc na zdjęcia trudno oprzeć się wrażeniu – że się udało. I to z całkiem niezłym efektem. Można nim wybrać się w podróż życia i miesiącami mieszkać na tej pływającej jednostce, bo jest tam niemal wszystko, co niezbędne do prowadzenia wysokiej jakości życia.

Obszerne przestrzenie w niczym nie przypominają małych kabin, lecz znacznie bardziej kojarzą się z apartamentami. Podobno to jedyny na świecie tak duży i tak luksusowy jacht.

Eleuthera
fot. Azcarate Design

Lądowiska dla helikopterów to na luksusowych jachtach nic nadzwyczajnego, ale garaż czy klub plażowy na rufie, to już inna para kaloszy.

Na głównym pokładzie do dyspozycji jest duża jadalnia, basen i salon, który w zależności od potrzeb można przekształcić w salę filmową czy parkiet taneczny.

Eleuthera
fot. Azcarate Design

Ale jeśli o kinie mowa, to nic nie zrobi takiego wrażenia, jak nocny seans na świeżym powietrzu.

Eleuthera
fot. Azcarate Design

Sypialnia do najmniejszych też nie należy, ale prawdziwą robotę robią w niej robią okna, które zapewniają zapierający dech w piersiach widok. Wyobraźcie sobie, że można tak się budzić…

Eleuthera
fot. Azcarate Design
Eleuthera
fot. Azcarate Design

Nie doszukałem się nigdzie informacji na temat technologii dostępnych na tym mega jachcie, ale biorąc pod uwagę, że do dyspozycji jest prywatne kino, a kabiny VIP wyposażone są w SPA, siłownie i inne udogodnienia, z pewnością słabo nie jest. Pływałbym. Oj pływałbym.

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to