Eleuthera – 100 metrowy mega jacht, w którym się zakochasz

Eleuthera to 100 metrowy jacht, będący najnowszym konceptem Azcarate Design. Zdecydowanie wyznacza nowy poziom wśród super luksusowych jachtów. Zachwyca zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz.

Ten super jacht od samego początku miał łączyć zacięcie sportowe z luksusem najwyższego poziomu. I patrząc na zdjęcia trudno oprzeć się wrażeniu – że się udało. I to z całkiem niezłym efektem. Można nim wybrać się w podróż życia i miesiącami mieszkać na tej pływającej jednostce, bo jest tam niemal wszystko, co niezbędne do prowadzenia wysokiej jakości życia.

Obszerne przestrzenie w niczym nie przypominają małych kabin, lecz znacznie bardziej kojarzą się z apartamentami. Podobno to jedyny na świecie tak duży i tak luksusowy jacht.

Eleuthera
fot. Azcarate Design

Lądowiska dla helikopterów to na luksusowych jachtach nic nadzwyczajnego, ale garaż czy klub plażowy na rufie, to już inna para kaloszy.

Na głównym pokładzie do dyspozycji jest duża jadalnia, basen i salon, który w zależności od potrzeb można przekształcić w salę filmową czy parkiet taneczny.

Eleuthera
fot. Azcarate Design

Ale jeśli o kinie mowa, to nic nie zrobi takiego wrażenia, jak nocny seans na świeżym powietrzu.

Eleuthera
fot. Azcarate Design

Sypialnia do najmniejszych też nie należy, ale prawdziwą robotę robią w niej robią okna, które zapewniają zapierający dech w piersiach widok. Wyobraźcie sobie, że można tak się budzić…

Eleuthera
fot. Azcarate Design
Eleuthera
fot. Azcarate Design

Nie doszukałem się nigdzie informacji na temat technologii dostępnych na tym mega jachcie, ale biorąc pod uwagę, że do dyspozycji jest prywatne kino, a kabiny VIP wyposażone są w SPA, siłownie i inne udogodnienia, z pewnością słabo nie jest. Pływałbym. Oj pływałbym.

Podoba Ci się to, co napisałem? Udostępnij innym, ślicznie proszę 🙂

Autor

Jestem blogerem technologicznym, doradcą ds. technologii, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. #żyjinteligentnie

Mam nadzieję, że podobał Ci się mój tekst, pomógł albo zainspirował. Jak przystało na blogera technologicznego, mam też swój profil na insta czy twitterze. Dodaj mnie do obserwowanych - zawsze cieszę się z nowych obserwujących 😉 Tam też piszę o technologiach, ale krócej ✌️

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze na blogu

Chcesz co jakiś czas dostawać najlepsze moje teksty?

Zostaw swój adres, a gwarantuję, że zbytnio spamować Cię nie będę