IT Works zmienia nazwę na Euvic IT

IT Works, spółka specjalizująca się w outosurcingu IT, zmieniła nazwę na Euvic IT. Rebranding ma podkreślić coraz większą synergię IT Works z Grupą Euvic, do której spółka należy od grudnia 2016 roku, kiedy to Euvic przejął ją od Enterprise Invesors.

IT Works w ciągu ostatnich 3 lat intensywnie rozwijał współpracę z Euvic Sp. z o.o., zoptymalizował swoje procesy, a także znacząco zwiększył liczbę projektów realizowanych wspólnie z innymi spółkami z Grupy Euvic i z udziałem zatrudnionych tam specjalistów z kompetencjami z różnych obszarów IT.

Według Wojciecha Wolnego, prezesa Euvic IT, IT Works stał się jedną z kluczowych spółek działających w ramach Grupy. Przyszedł więc moment, aby również przez zmianę nazwy podkreślić synergię IT Works z Grupą Euvic.

Euvic IT czerpie z ponad 20-letniego doświadczenia IT Works w świadczeniu usług outsourcingu IT, co obejmuje: helpdesk i ogólnopolski serwis dojazdowy, administrację i monitoring IT, zarządzanie sprzętem i licencjami, outsourcing druku. Częścią oferty spółki są także konsultacje w zakresie dobrych praktyk ITIL i dostosowanie do potrzeb klientów autorskiego narzędzia klasy ITSM – ATMOSFERA®.  

Portfolio usług firmy obejmuje też audyty IT, które dostarczają zarządom informacje oraz rekomendacje zmian dot. budowy strategii IT, zapewnienia ciągłości działania czy modernizacji wykorzystywanych rozwiązań. Dodatkowo Euvic IT realizuje projekty wdrożeniowe i migracyjne, w tym rozwiązań chmurowych Microsoft Azure, AWS czy Google Cloud. Firma oferuje również kompleksowe usługi w obszarze bezpieczeństwa IT. 

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to