LG PuriCare Wearable – maseczka od LG

LG pokazało PuriCare Wearable – osobisty oczyszczacz powietrza, do noszenia na twarzy. Rozwiązanie niezwykle przydatne, zwłaszcza w dobie pandemii.

Czy tego chcemy, czy nie – maseczki ochronne na długo wpiszą się w nasze codzienne akcesoria. Nawet po pandemii koronawirusa, będzie część osób, która będzie chciała je nosić chociażby ze względu na smog. LG zdaje się to doskonale rozumieć i prezentuje swój, technologiczny pomysł na ten segment rynku.

Jak twierdzi producent, LG PuriCare Wearable może rozwiązać dylemat wynikający z konieczności wybierania między maseczkami domowej roboty o niekontrolowanej jakości, a maseczkami jednorazowymi. Oczyszczacz powietrza PuriCare Wearable jest wyposażony w dwa filtry HEPA H13, podobne do tych, które LG stosuje w domowych oczyszczaczach powietrza.

Wysokowydajne, wymienne filtry umożliwiają masce PuriCare Wearable dostarczanie świeżego, czystego powietrza zarówno podczas użytkowania w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. W oczyszczaczu zastosowano dwa wentylatory o trzech prędkościach pracy oraz opatentowany czujnik oddechu. Wentylatory pozwalają na łatwiejsze oddychanie czystym, filtrowanym powietrzem, natomiast czujnik mierzy rytm oddychania oraz objętość oddechu użytkownika i na tej podstawie dostosowuje prędkość obu wentylatorów. Aby ułatwić oddychanie, wentylatory automatycznie przyspieszają podczas wdechu i zwalniają przy wydechu.

PuriCare Wearable

Maseczka idealnie dopasowana do twarzy

Oczyszczacz powietrza LG PuriCare Wearable komfortowo przylega do twarzy użytkownika, minimalizując nieszczelności wokół nosa i podbródka, ponieważ ma ergonomiczną konstrukcję opracowaną na podstawie dokładnej analizy kształtu ludzkich twarzy. Taka konstrukcja pozwala też na wygodne noszenie urządzenia przez wiele godzin. Wydajny i lekki akumulator o pojemności 820 mAh wystarcza nawet na osiem godzin pracy w trybie z małą prędkością wentylatorów albo dwie godziny w trybie z maksymalną prędkością wentylatorów.

Co więcej, innowacyjny osobisty oczyszczacz powietrza jest dostarczany wraz z etui, pomagającym w utrzymywaniu higieny podczas przerw w użytkowaniu urządzenia. To jedyne w swoim rodzaju etui wyposażone jest w diody LED emitujące promieniowanie UV, które niszczy szkodliwe bakterie, a także umożliwia ładowanie akumulatora w oczyszczaczu. Ponadto, aby zapewnić optymalną skuteczność oczyszczania powietrza, etui przesyła do aplikacji mobilnej LG ThinQ (Android/iOS) powiadomienia o konieczności wymiany filtrów. Podczas prac nad oczyszczaniem powietrza LG PuriCare Wearable nie zapomniano też o odpowiedzialności za środowisko naturalne, dlatego każdy element urządzenia, od filtrów po paski do noszenia, jest wymienny i przystosowany do recyklingu.

PuriCare Wearable

LG PuriCare Wearable – kiedy w sprzedaży?

To cudo ma być dostępne w sprzedaży jeszcze w tym roku. W czwartym kwartale. Niestety póki co wybranych jedynie krajach, ale znając życie – wcześniej czy później doczekamy się go również w Polsce. Ceny nie podano. Dla osób lubiących gadżety technologiczne, to całkiem fajna alternatywa dla tradycyjnych maseczek. Nawet tych, z ulubionym logotypem marek modowych. Ja bym ją nosił na zmianę w C-Face Smart Mask.

227 Obserwujący
Obserwuj

Autor

Podoba Ci się? Udostępnij innym

Mam nadzieję, że podobał Ci się mój tekst, pomógł albo zainspirował. Trochę krótsze treści związane z tech będą też pojawiały się na moim instagramie w formie insightów. Zatem będzie mi szalenie miło, jeśli będziesz obserwował mój profil na Insta

227 Obserwujący
Obserwuj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze na blogu

Chcesz co jakiś czas dostawać najlepsze moje teksty?

Zostaw swój adres, a gwarantuję, że zbytnio spamować Cię nie będę