Lola Astanova, Tom Claeren i Aston Martin DB11

Lola Astanova to jedna z najseksowniejszych pianistek obecnych czasów. Ta Rosjanka sprawia, że chce się jej nie tylko słuchać, ale również oglądać. Przeciwnicy zarzucają jej zbyt skąpe i ekstrawaganckie stroje podczas koncertów, jednak nie przeszkadza jej to w tym, by zapełniać sale koncertowe na całym świecie.

Na kanale youtube artystki pojawił się właśnie nowy teledysk, będący efektem współpracy z Tomem Claerenem i marką Aston Martin.

Konto na Instagramie Claerena obserwuje ponad 480 000 tysięcy użytkowników. Influencer znany jest z kolaboracji z luksusowymi markami, bo głównie tym się zajmuje. Stąd product placement w teledysku artystki auta Aston Martin DB11.

Mnie się podoba. I Lola i DB11. I na koncert też bym poszedł. W 2019 jej trasa koncertowa będzie obejmować europejskie miasta, m.in. takie jak Zagrzeb, Belgrad, Praga, Sofia, Berlin czy Wiedeń. Warszawy niestety nie ma. A szkoda.

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to