Michał Małecki jako Chief Revenue Officer w Eleport

Michał Małecki dołączy do zespołu kierującego pracami grupy Eleport, wiodącego operatora sieci ładowania pojazdów elektrycznych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Małecki będzie odpowiadał za rozwój biznesu spółki, która tylko do końca br. planuje zainwestować 20 milionów euro i powiększyć swoją sieć o kolejne 800 punktów ładowania.

Firmy działające w obszarze elektromobilności rozwijają się coraz bardziej dynamicznie. Świadczy to o dużym potencjale rynku, ale także już o jego dojrzałości. Swój zespół zarządzający powiększa Eleport. Jako Chief Revenue Officer Michał Małecki będzie odpowiedzialny za realizację strategii rozwoju biznesu Eleport w Polsce i krajach bałtyckich, w tym szczególnie w obszarze współpracy B2B. Małecki dołącza do międzynarodowego zespołu zarządzającego grupą Eleport, na czele którego stoi założyciel i CEO Raul Potisepp.

Michał Małecki jest doświadczonym managerem z 17-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości komercyjnych. Po ukończeniu Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, dołączył do firmy King Sturge, gdzie był odpowiedzialny za obsługę klientów, takich jak Shell, wspierając planowanie sieci w poszukiwaniu nowych lokalizacji. Następnie pracował w roli Lease Manager w Ikea Centres, później w Trei Real Estate, a ostatnie 9 lat zarządzał zespołem leasingowym w CREAM Property Advisors, obsługując takich klientów, jak m.in. Grifiin, EPP, Echo Investment, Catalyst Capital, DOR, Focus Fund, Arcona, TFI PZU, Invel Real Estate, Citronex czy Fortress Fund.

Powiększenie się zarządu grupy o kolejnego eksperta z bogatym doświadczeniem jest jego istotnym wzmocnieniem, istotnym zwłaszcza w kontekście ambitnych planów Eleport na najbliższe lata. Spółka planuje dalsze inwestycje w rozbudowę infrastruktury, aby na koniec roku osiągnąć poziom ponad 1350 punktów ładowania w Polsce i krajach bałtyckich. Równolegle planowany jest także dalszy wzrost przychodów grupy, który ma w 2024 roku powiększyć się trzykrotnie, w porównaniu do wyniku z 2023.

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to