Mobilny projektor Samsung The Freestyle idealny na kemping i urlop

Mobilny projektor to gadżet, który z pewnością urozmaici wasz wypoczynek. Niezależnie od tego, czy urlop spędzacie w przyczepie kempingowej, w namiocie, domku czy hotelu, bądź pensjonacie, warto go ze sobą zabrać. Zawsze to lepiej niż oglądać Wasze ulubione programy i filmy na laptopie, bądź smartfonie.

Już dawno minęły czasy, kiedy projektory były wielkie i ciężkie. Dzisiaj w dobie postępu technologicznego i wszechobecnej miniaturyzacji nawet projektory przeszły swojego rodzaju ewolucję. Przede wszystkim stały się mniejsze i mobilne, a to oznacza, że możecie zabrać je ze sobą na wyjazd czy urlop. Dzięki temu, mobilny projektor to gadżet, który zapewni Wam wasze własne kino, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujecie.

I taki właśnie jest mobilny projektor The Freestyle, który waży zaledwie 830 g, dzięki czemu jest niezwykle poręczny – bez problemu zmieści się do walizki czy plecaka. Co więcej, można go zasilać nie tylko za pomocą smartfonowej ładowarki, ale też wykorzystywać dedykowany powerbank, co powoduje, że można z niego korzystać z każdego miejsca, w którym się aktualnie znajdujemy.

mobilny projektor

Dodatkowo, unikatowa podstawa projektora, umożliwia rotację obrazu do 180°, co otwiera przed widzami wiele nowych zastosowań w sposobach oglądania i pozwala na cieszenie się swoją ulubioną rozrywką niemal w każdych warunkach. Co równie istotne – jego obsługa jest niezwykle intuicyjna. To dobra wiadomość dla osób, które nie są zaawansowane technologicznie i obawiają się trudów czasochłonnej konfiguracji. Te czasy już minęły. Mobilny projektor The Freestyle ma jeszcze jedną dość istotną funkcję: automatyczne dostosowanie obrazu, które pozwala samoczynnie korygować obraz i dopasować go do powierzchni, uzyskując prostokątny ekran. Oznacza to, że nie ma znaczenia fakt, gdzie obraz będzie wyświetlany, czy w namiocie, czy na ścianie jakiegoś budynku, czy na ściance altanki, czy nawet we wnętrzu kampera. Wszędzie powinno być idealnie.

Podobnie sytuacja wygląda z dźwiękiem. Unikatowa okrągła konstrukcja pozwala na zastosowanie głośnika 360°, który dostarcza dźwięk wokół projektora.

Mobilny projektor The Freestyle oferuje także pełny zakres funkcji Smart TV, dzięki czemu w każdej chwili możliwy jest dostęp do wszelkich aplikacji streamingowych, jak Netflix, HBO czy Disney+, jak i wielu innych dostępnych na platformach Smart TV.

mobilny projektor

Mobilny projektor The Freestyle cena

Bardzo tanio nie jest. W zależności od sklepu musicie za niego dać w przedziale 2500 a 3000 zł. Ale tak projektory kosztują. Warto poszukać najkorzystniejszej oferty, by nie przepłacać. Czy jest to produkt godny mojej rekomendacji? Tego nie wiem, bo go jeszcze nie testowałem. Jak to zrobię, podzielę się wrażeniami i znając życie nagram jakąś relację na moje shorty na youtubie czy tiktoka. Gorąco zachęcam, by mnie tam obserwować. Wracając do projektora, dzisiaj jedynie zwracam uwagę na fakt, iż tego typu rozwiązania istnieją i z całą pewnością będą urozmaiceniem ekwipunku wyjazdowego. Własny pokaz filmowy letnim wieczorem to doskonały pomysł na udany czas zarówno z dziećmi, jak i rodziną czy partnerem/partnerką.

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to