Mówca technologiczny

Jeśli szukasz osoby, która uczestnikom Twojego wydarzenia przybliży obecne i przyszłe trendy technologiczne, to dobrze trafiłeś. Mówca technologiczny, inaczej prelegent technologiczny może uświetnić Twoją konferencję, warsztaty czy szkolenie i sprawić, by uczestnicy dostali dawkę informacji, które będą mogli wykorzystać w biznesie.

Dzisiejszy biznes napędzają technologie i tylko te firmy, które to rozumieją odnoszą sukcesy, budując swą przewagę konkurencyjną. Jednak tak, jak nie da się przeczytać całego internetu, tak nie zawsze można być na bieżąco ze wszystkimi trendami. Warto zatem planując wydarzenie – czy to konferencję dla pracowników firmy czy duży event nastawiony na zewnętrznych odbiorców, zapraszać osoby, żyjące technologiami, które je rozumieją i potrafią nie tylko przekazać, ale również zainspirować. Udzielam się jako mówca technologiczny, uatrakcyjniając wydarzenia technologiczne.

Miałem okazję występować na dziesiątkach konferencji technologicznych poświęconych różnych wertykalom Internet of Things. Począwszy od technologii w medycynie, poprzez telematykę, innowacje we flotach samochodowych, smart city, geomarketing, usage-based insurance, connected cars, na przemysłowym internecie rzeczy kończąc. Część z tych wydarzeń sam organizowałem.

Sprawdzam się zarówno jako mówca technologiczny, czyli prelegent, moderator paneli dyskusyjnych, jak również jako prowadzący warsztaty czy szkolenia.

Tematyka, w której się specjalizuję jest mocno związana z poszczególnymi obszarami Internet of Things.

Poniżej przykładowe tematy moich wystąpień:

 • Internet of Things i jego wpływ na gospodarkę;
 • Jak zarabiać więcej dzięki Internet of Things;
 • Internet of Things w medycynie;
 • Technologiczne trendy w zarządzaniu flotami samochodowymi;
 • Zawody przyszłości;
 • Firmy napędzane przez dane – data-driven comapanies;
 • Jak zwiększać atrakcyjność swojego biznesu dzięki elektromobilności;
 • Miasta przyszłości;
 • Usage-based Insurance;
 • Transformacja cyfrowa przedsiębiorstw;
 • Dlaczego każda firma powinna korzystać z IoT;
 • Predykcja danych – po co jest potrzebna i jak z niej korzystać?
 • Transport przyszłości;
 • Co Internet of Things może dać Twojej firmie?
 • Po co branży retail blockchain i IoT?

To tylko kilka z przykładowych tematów, które jako mówca technologiczny mogę przygotować. Z pewnością jest ich znacznie więcej. IoT to moje DNA, zatem możesz być pewien, że z całą pewnością dopasujemy zarówno temat, jak i treść wystąpienia do potrzeb Twoich odbiorców. Często sam proponuję tematy, na podstawie krótkiej rozmowy odnośnie organizowanego wydarzenia, jego celu oraz grupy docelowej.

Cena uzależniona jest od miejsca, terminu, tematu. Liczba uczestników zazwyczaj nie ma na nią wpływu. Mogę mówić dla kilku osób, jak i dla tysięcy. W swoich wystąpieniach przytaczam przykłady zarówno z rynku globalnego, jak i lokalnego, bo zdaję sobie sprawę z faktu, że działasz w Polsce, a nie w Dolinie Krzemowej. I co najważniejsze – jestem niezależnym ekspertem, niezwiązanym z żadną firmą technologiczną. Oznacza to, że podczas swoich wystąpień nie promuję rozwiązań, w które nie wierzę. Napisz do mnie, jeśli jesteś zainteresowany uatrakcyjnieniem o aspekt technologiczny swojego wydarzenia.

Podoba Ci się to, co napisałem? Udostępnij innym, ślicznie proszę :)

Autor

Jestem niezależnym blogerem technologicznym, doradcą ds. technologii, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. #żyjinteligentnie

Jak przystało na zapatrzonego w siebie blogera technologicznego, mam też profil na insta. To nic, że prawie nikt go nie obserwuje, ważne, że mam swoją własną wall of fame, która z czasem przerodzi się w wall of internet of things

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze na blogu

Chcesz co jakiś czas dostawać najlepsze moje teksty?

Zostaw swój adres, a gwarantuję, że zbytnio spamować Cię nie będę