Na Mokotowie powstają apartamenty z własnymi stacjami ładowania

Na warszawskim Mokotowie można już kupić pierwsze apartamenty, które zostaną wyposażone w system smart home od Fibaro oraz przygotowane pod instalację klimatyzacji. Do tego w garażu podziemnym powstanie 127 miejsc parkingowych z możliwością zamontowania na życzenie osobistej stacji ładowania samochodów elektrycznych z indywidualnym licznikiem zużycia energii.

Yareal zdaje się doskonale rozumieć potrzeby dzisiejszego społeczeństwa. Rozpoczął właśnie sprzedaż apartamentów na warszawskim Mokotowie (Rezydencja Dolina Mokotów), w których w standardzie są rozwiązania domu inteligentnego, instalacja pod klimatyzację czy możliwość montowania stacji ładowania samochodów elektrycznych w garażu. Czyli smart home i electromobility. Jeśli do tego dołożyć duże przeszklenia, duże balkony i loggie ciągnące się wokół budynku, powstają mieszkania niemal doskonałe.

A gdyby tego było mało, to nietypowym rozwiązaniem opracowanym przez Yareal, są apartamenty projektowane z myślą o współczesnych rodzinach wielopokoleniowych. To lokale, umożliwiające zaaranżowane drugiego, niezależnego wejścia do mieszkania, prowadzącego do prywatnej części, w której może zamieszkać np. babcia. Znajdzie się w nich oddzielna łazienka i aneks kuchenny. Dzięki takiemu podejściu zapewniona zostanie niezależność i komfort zamieszkania seniora, który – pozostając w bezpośrednim sąsiedztwie i pod opieką najbliższych – będzie mógł prowadzić własne gospodarstwo domowe. Niezależne wejście do apartamentu będzie atrakcyjne również dla rodzin korzystających ze stałej opieki niani.

No coż… zmienia się nasze życie, zmieniają się nasze potrzeby, to i w końcu zmienia się oferta deweloperów. Rozpoczęcie budowy Doliny Mokotów zaplanowano na jesień tego roku. 

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to