Na Mokotowie powstają apartamenty z własnymi stacjami ładowania

Na warszawskim Mokotowie można już kupić pierwsze apartamenty, które zostaną wyposażone w system smart home od Fibaro oraz przygotowane pod instalację klimatyzacji. Do tego w garażu podziemnym powstanie 127 miejsc parkingowych z możliwością zamontowania na życzenie osobistej stacji ładowania samochodów elektrycznych z indywidualnym licznikiem zużycia energii.

Yareal zdaje się doskonale rozumieć potrzeby dzisiejszego społeczeństwa. Rozpoczął właśnie sprzedaż apartamentów na warszawskim Mokotowie (Rezydencja Dolina Mokotów), w których w standardzie są rozwiązania domu inteligentnego, instalacja pod klimatyzację czy możliwość montowania stacji ładowania samochodów elektrycznych w garażu. Czyli smart home i electromobility. Jeśli do tego dołożyć duże przeszklenia, duże balkony i loggie ciągnące się wokół budynku, powstają mieszkania niemal doskonałe.

A gdyby tego było mało, to nietypowym rozwiązaniem opracowanym przez Yareal, są apartamenty projektowane z myślą o współczesnych rodzinach wielopokoleniowych. To lokale, umożliwiające zaaranżowane drugiego, niezależnego wejścia do mieszkania, prowadzącego do prywatnej części, w której może zamieszkać np. babcia. Znajdzie się w nich oddzielna łazienka i aneks kuchenny. Dzięki takiemu podejściu zapewniona zostanie niezależność i komfort zamieszkania seniora, który – pozostając w bezpośrednim sąsiedztwie i pod opieką najbliższych – będzie mógł prowadzić własne gospodarstwo domowe. Niezależne wejście do apartamentu będzie atrakcyjne również dla rodzin korzystających ze stałej opieki niani.

No coż… zmienia się nasze życie, zmieniają się nasze potrzeby, to i w końcu zmienia się oferta deweloperów. Rozpoczęcie budowy Doliny Mokotów zaplanowano na jesień tego roku. 

Autor

Podoba Ci się? Udostępnij innym

Mam nadzieję, że podobał Ci się mój tekst, pomógł albo zainspirował. Trochę krótsze treści związane z tech będą też pojawiały się na moim instagramie w formie insightów. Wbijaj na niego i dodaj mnie do obserwowanych, deal?

227 Obserwujący
Obserwuj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Sprawdź najnowszy odcinek Naładowani TV - omówienie wydarzeń ze świata elektromobilności

Najnowsze na blogu

Chcesz co jakiś czas dostawać najlepsze moje teksty?

Zostaw swój adres, a gwarantuję, że zbytnio spamować Cię nie będę