Najmodniejsze słuchawki są od Louis Vuitton

Louis Vuitton na początku tego roku poinformowało o wprowadzeniu do swojej oferty słuchawek dousznych, które powstały przy współpracy z Master & Dynamic. Jak przystało na LV – cena też będzie adekwatna do marki – około 4 000 zł.

Marki modowe zmieniają się. Nawet te luksusowe, które dotąd były dość konserwatywne, jeśli chodzi o flirt z Internet of Things. Teraz jednak, coraz wyraźniej zaczynają dostrzegać potencjał technologii w produktach z segmentu elektroniki konsumenckiej w ujęciu premium. Potwierdza to chociażby Louis Vuitton, który przy współpracy z Master & Dynamic, wypuścił na rynek bezprzewodowe słuchawki douszne.

Będą dostępne w czterech kolorach – czarnym, czerwonym i białym – te z Monogramem oraz z żółtymi i niebieskimi paskami z logo LV.

słuchawki Louis Vuitton

Czas pracy na jednym ładowaniu to ok. 3,5 godziny, a futerał służący do przenoszenia słuchawek ma wbudowany akumulator. Słuchawki dzięki Bluetooth współpracują z innymi urządzeniami, a przede wszystkim ze smartwatchem Tambour Horizon.

Wiele osób oraz mediów porównuje słuchawki od LV do modelu MW07 Master & Dynamic, który stał się podstawą do produktu Louis Vuitton. MW07 można bowiem kupić za ok. 1100 zł. No cóż, jednak brakuje im logo LV, który jak widać ma swoją wartość. Szach mat.

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to