Nie wiem, ile ten gość bierze od LG za promocję CineBeam, ale tak właśnie powinno korzystać się z projektora

Tom Claeren to jeden z influencerów, który promuje dość luksusowy tryb życia. Szybkie, piękne i drogie samochody, jachty czy helikoptery – to wszystko można zobaczyć na jego profilach w mediach społecznościowych. Od jakiegoś czasu, promuje też projektory 4K od LG.

O projektorze LG HU80KSW pisałem już tutaj. Nie będę się więc powtarzał. Teraz wolę przedstawić Wam zdjęcia, na których funkcjonalność tego projektora robi naprawdę dużą robotę. Zresztą zobaczcie sami.

I tak, jak pewnie mógłbym podać co najmniej kilkanaście, jak nie więcej przykładów na to, że celebryci i influencerzy nie radzą sobie z lokowaniem produktów, których promocji się podjęli, tak ten gość wie, co robi. Co prawda, to już prawdziwa instytucja i sztab ludzi, którzy pracują na jego markę, ale czy nie tak samo jest chociażby w przypadku Ewy Chodakowskiej czy Magdy Gessler? Tutaj przynajmniej widać, że ktoś od początku do końca ma pomysł na to, w jaki sposób chce pokazać produkt. A nie selfie z promowanym piwem w ręku na hamaku gdzieś na wsi.

Po tych zdjęciach doszedłem do wniosku, że projektor z serii CineBeam powinien być nieodzownym elementem każdego wyjazdu. Niczym apteczka podróżna czy lodówka turystyczna, w której zawsze można schłodzić szampana.

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to