Philips 498P9 – dwa monitory w jednym

Oto nowy monitor marki Philips – 498P9. To 49 cali o rozdzielczości 5120 x 1440 (Dual Quad HD).

Panel Philipsa 498P9 jest odpowiednikiem dwóch 27-calowych monitorów QHD stojących obok siebie. Będzie to szczególnie przydatne dla osób pracujących na obszernych arkuszach kalkulacyjnych, wielu dokumentach tekstowych jednocześnie, ale przede wszystkim – przy coraz bardziej popularnym – montażu wideo.

Dzięki technologii MultiView monitor umożliwia wyświetlanie obrazu z dwóch źródeł w tym samym czasie (tak, jakbyśmy mieli dwa niezależnie monitory obok siebie). Ponadto przełącznik KVM MultiClient sprawia, że jednym zestawem klawiatury i myszy możemy jednocześnie obsługiwać dwa urządzenia.

W trosce o komfort pracy monitor wyposażono w technologie LowBlue Mode i Flicker-free, by ograniczyć odpowiednio emisję niebieskiego światła oraz migotanie, które mogą mieć na niekorzystny wpływ na samopoczucie. Ponadto podstawa monitora pozwala na regulację wysokości ekranu, kąta jego nachylenia czy obrót w poziomie.

Philips 498P9

Wysoka jakość obrazu

Panel VA o rozdzielczości 5120 x 1440 px cechuje się częstotliwością odświeżania 70 Hz, szerokimi kątami widzenia (178/178 stopni), dobrym pokryciem pakiety kolorów sRGB (121%) i czasem reakcji na poziomie 5ms (GtG). Podświetlenie wynoszące 450 nitów pozwoli natomiast na bezproblemową pracę nawet w jasnych pomieszczeniach.

Philips 498P9

Philips 498P9 cena

Monitor Philips 498P9 będzie dostępny w sprzedaży od sierpnia, czyli przed prognozowaną drugą falą COVID-19 jeszcze zdążycie. Trzeba będzie za niego zapłacić około 4 000 złotych.

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to