Polscy celebryci jeżdżą na hulajnogach. Elektrycznych.

Wiosna w pełni. Ciepło i słonecznie. A to sprzyja nieco innym formom poruszania się po mieście niż samochodem. Zobaczcie, którzy z polskich celebrytów już próbowali w tym roku elektrycznych hulajnóg.

Wraz ze słoneczną pogodą, na ulicach dużych miast przybywa również elektrycznych hulajnóg, które można wynająć na minuty. W samej Warszawie dostępnych jest już kilku operatorów – Lime, Hive, Bird, a w kolejce stoi jeszcze CityBee. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób z nich korzysta. Nawet tych znanych i popularnych. Co więcej, kilkoro z nich nawet pochwaliło się tym faktem na swoich instagramowych profilach.

Maffashion

Maffashion już pod koniec marca zaprezentowała się na miejskiej hulajnodze elektrycznej. Zanim zrobi prawo jazdy, to dobry środek lokomocji – jak sama twierdzi pod zdjęciem.

Maffashion hulajnoga
fot. Instagram.com/maffashion_official

Ania Wendzikowska

Z hulajnogą na stołecznych ulicach, a w zasadzie na hulajnodze Lime, w pierwszych dniach kwietnia pokazała się również Ania Wendzikowska.

Ania Wendzikowska hulajnoga
fot. Instagram.com/aniawendzikowska

Wujaszek Liestyle

Nieco bardziej dynamiczną jazdę już w lutym zaprezentował Wujaszek Liestyle. Co prawda nie na stołecznych ulicach, lecz w Meksyku. I nie zdjęcie, lecz krótkie wideo. Ale hulajnoga, to hulajnoga. Znowu Lime.

Wujaszek Liestyle Lime
fot. Instagram.com/wujaszekliestyle

Marta Linkiewicz

Media szczególnie rozpisywały się w związku z niefortunnym upadkiem na hulajnodze naszej rodzimej patoinfluencerki Marty Linkiewicz. Nie martwcie się, Linkimaster żyje i ma się całkiem dobrze. Zdjęcia Wam jednak nie wrzucam. Poszukajcie sobie na jej instastory.

To kogo jeszcze zobaczymy na hulajnogach na minuty tego lata? Ja szczególnie zachęcam do tego typu aktywności. Po pierwsze pogoda sprzyja, po drugie lepiej niż autem, a po trzecie… no cóż.. będę miał o czym napisać 😉

A ponadto szalenie cieszy mnie fakt, że osoby znane i popularne propagują sharing economy. Ja wiem, że to jest przyszłość mobilności miejskiej, ale to dzięki nim dowiaduje się o tym znaczna część społeczeństwa i może część z Was właśnie dzięki temu kilka razy zastąpi samochód hulajnogą czy rowerem. A to już będzie sukces.

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to