Przez 11 dni duża promocja na gry do PlayStation 4

Coraz głośniej mówi się o tym, że PlayStation 5 zbliża się dużymi krokami. Dlatego też Sony robi wszystko, by worek zwany PS4 wycisnąć do samego końca. Stąd 11-dniowa promocja, gdzie zarówno samą konsolę, jak i okulary VR i gry – kupicie taniej.

W dniach 7-17 czerwca 2019 produkty PS4 będzie można kupić taniej. Sporo taniej. I tak na przykład samą konsolę PS4 można zakupić już od 1299 zł. Jednak jak samo Sony twierdzi, oferta jest mocno limitowana. Niemniej jednak – warto próbować. Również taniej dostępne są pakiety z goglami VR.

PlayStation
fot. PlayStation.com

Gry od 21 złotych

To ogromna wyprzedaż gier. Dla łowców niskich cen – prawdziwa okazja. Rabaty często sięgają ponad 60 procent, a najtańsze gry można już kupić za nieco ponad 20 złotych. Te lepsze i fajniejsze dostępne są za niecałą stówkę. Nie będę opisywał poszczególnych tytułów i ich cen, bo mija się to z sensem. Dodam tylko, że jeśli lubicie sobie pyknąć w plejaka, to sprawdźcie koniecznie tę 11-dniową wyprzedaż.

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to