Przyda się na wakacjach: kompaktowy czytnik kart pamięci od TRANSCEND

TRANSCEND prezentuje nowy, kieszonkowy czytnik kart pamięci z portem USB-C. Lekkie, przenośne urządzenie pozwala na odczytanie danych z szybkich kart pamięci i jest kompatybilne m.in. z nowym sprzętem Apple oraz urządzeniami z Androidem.

Wakacje to ewidentnie czas zdjęć. Robimy ich mnóstwo i trzeba je gdzieś upchnąć albo szybko zgrać na przykład do komputera. O ile nie korzystacie z rozwiązań chmurowych. Niestety albo stety – część z Was ich nie używa. Między innymi dla nich czytnik TRANSCEND RDC3 to świetne rozwiązanie.

Został on wyposażony w odwracalne złącze USB typu C oraz interfejs USB 3.2 Gen 1, który pozwala w pełni wykorzystać potencjał szybkich kart pamięci. Dzięki symetrycznemu portowi użytkownik nigdy nie będzie musiał przejmować się prawidłowym włożeniem wtyczki, ponieważ każde będzie poprawne. Czytnik zapewnia wygodę użytkowania oraz kompatybilność z najnowszymi urządzeniami dostępnymi na rynku, jak np. inteligentne sprzęty z systemem Android, nowe laptopy, MacBooki z portem typu C, a także iPady Pro 2018 i nowsze.

TRANSCEND RDC3

Urządzenie odczytuje zarówno karty SD, jak i microSD. Gniazdo karty SD obsługuje karty pamięci UHS-I SDXC I SDHC.

Dzięki wymiarom 4,8 x 4,8 cm i wadze zaledwie 17 g czytnik zmieści się do każdej torebki i plecaka, a zabranie go do pracy, w podróż czy na spotkanie nie stanowi żadnego problemu. Ponadto może pracować w szerokim zakresie temperatur od 0 do 70°C.

Aplikacja TRANSCEND Elite i oprogramowanie RecoverRx

Do urządzenia producent udostępnia darmową aplikację TRANSCEND Elite do pobrania ze sklepu Google Play. Dzięki niej użytkownik może w prosty sposób zarządzać danymi, szyfrować je, tworzyć kopie zapasowe i udostępniać swoje pliki, a wszystko to zarówno z domu, jak i z podróży. TRANSCEND do sprzętu oferuje również oprogramowanie RecoveRx – bezpłatne narzędzie do odzyskiwania danych.

TRANSCEND RDC3

Czytnik TRANSCEND RDC3 cena

Czytnik będzie dostępny w Polsce w sierpniu, a jego sugerowana cena to 72 PLN. Producent zapewnia dwuletnią gwarancję na sprzęt.

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to