Samsung przyjacielem polskiej gospodarki

Podczas Forum Sukcesu Polskiego Biznesu, Jadwiga Emilewicz – Minister Przedsiębiorczości i Technologii, wręczyła nagrodę „Przedsiębiorca Transformacji” w kategorii Przyjaciel polskiej gospodarki, firmie Samsung Electronics.

Wręczając nagrodę, Jadwiga Emilewicz podkreśliła, że Samsung wpisał się na dobre w krajobraz cyfrowej transformacji Polski. Realizuje on w Polsce wiele projektów inwestycyjnych i innowacyjnych.

Samsung należy do grona największych inwestorów zagranicznych prowadzących działalność w Polsce. Firma jest obecna w naszym kraju od ponad 20 lat i zatrudnia kilka tysięcy osób.

Samsung

Odbierając nagrodę, Joseph Kim – prezes Samsung Electronics Polska powiedział, że Polska dla Koreańczyków to jeden z najważniejszych i najbardziej perspektywistycznych rynków, a przy tym kraj, który jest otwarty na innowacje i nowe technologie.

Samsung Electronics Polska angażuje się w wiele lokalnych inicjatyw społeczno-edukacyjnych, jak choćby projekt Inkubatorów Samsunga, wspierających rozwój innowacji w regionie Polski wschodniej (Lublin, Białystok, Rzeszów) oraz program rozwoju edukacyjno-zawodowego P-TECH, pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Samsung wspiera też liczne instytucje i wydarzenia kulturalne – firma aktywnie wspiera Centrum Nauki Kopernik Samsung należy także do grona najlepszych pracodawców, co potwierdza przyznane firmie wyróżnienie Randstad Award 2019.

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to