Takie luksusowe kabiny oferuje tylko Emirates

Zamknięte apartamenty, wirtualne okna czy Shower Spa to tylko niektóre z udogodnień czekających na pasażerów linii Emirates.

Emirates Airlines to jeden z największych przewoźników lotniczych na świecie. Obecnie obsługuje ponad 160 kierunków w 85 krajach. Emirates jest także znane z tego, że wyjątkowo dba o swoich pasażerów, zapewniając im luksus na odpowiednim poziomie.

Podczas zeszłorocznych targów Arabian Travel Market 2018, zaprezentowało zamknięty apartament dostępny dla pasażerów klasy biznes podróżującym samolotami Boeing 777-300ER.

Emirates
fot. Emirates

Zaprezentowane apartamenty posiadają wiele udogodnień technologicznych. Są to między innymi dotykowe panele sterowania, wirtualne okna, osobistą usługę połączeń wideo czy sterowanie oświetleniem. O fotelach z miękkiej skóry nie wspominamy, bo to w przypadku Emiratas – must have. Nie zabrakło również specjalnej podłogi.

Emirates
fot. Emirates

Przy okazji zeszłorocznych targów, zwiedzający mogli też zobaczyć inne produkty oferowane w klasie biznes, jak First Class Shower Spa czy najnowszą wersję dobrze wyposażonych foteli w klasie ekonomicznej.

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to