Ten jacht wciąż zachwyca. Raz go zobaczysz i nigdy nie zapomnisz

Z wyśmienitymi jachtami jest trochę tak, jak z dobrym winem. Czas dodaje im świetności. Podobnie jest z jachtem Hedonist, wyprodukowanym przez Art of Kinetik.

Mimo, że ten jacht został zaprezentowany kilka lat temu przez Art of Kinetik, to wciąż jest synonimem pływającego luksusu. Najlepiej oddają to słowa dziennikarki Forbes, która opisując go w 2015 roku, napisała, że jeśli Lamborghini produkowałoby jachty, najprawdopodobniej wyglądałyby właśnie tak, jak Hedonist.

Hedonist, jak i Antagonist czy Mazokist, to dzieła firmy Art of Kinetik. Jej pomysłodawcą jest Serb, który swą firmę założył niespełna dziesięć lat temu. Rozgłos zyskał już po 4. Boris Ivanovic, bo tak się ów serbski przedsiębiorca nazywa, wie, co robi. Jego produkty można śmiało określić Rolls Royce`m na wodzie.

The Hedonist Art of Kinetik
fot. Art of Kinetik

Na jacht Hedonist zwraca się przede wszystkim uwagę ze względu na jego wygląd. W skrócie – to pływający luksus. Luksus, który każdy detal ma przemyślany i starannie wykonany, jak na przykład ręcznie szlifowany kadłub wykonany z mahoniowego drewna. Jednym słowem – zachwyca. A to dlatego, że marzeniem Ivanovica jest tworzenie najpiękniejszych łodzi na świecie.

Oczywiście ten luksus kosztuje. Trzeba zapłacić za niego kilka milionów dolarów. Ale to gwarancja tego, że niezależnie od tego, gdzie swój jacht zacumujesz, mnóstwo ludzi będzie się ślinić na jego widok i robić przy nim selfie niczym przy Bugatti La Voiture Noire.

The Hedonist Art of Kinetik

Wpływ na niebagatelną cenę ma fakt, iż wiele elementów robionych jest na specjalne zamówienie. A to wymaga czasu. Można zaryzykować stwierdzenie, że dwa identyczne jachty pochodzące od Art of Kinetik raczej się nie trafią.

The Hedonist Art of Kinetik

Cumując The Hedonist w Monaco, wstydził się nie będziesz.

Przykład Ivanovica dobitnie pokazuje, że aby osiągnąć sukces, produkując przy tym rzeczy piękne, liczy się przede wszystkim determinacja. Swoje łodzie produkuje w stoczni w Belgradzie bez dostępu do morza. To jednak nie przeszkodziło, by podbijać gust i kieszeń zamożnych klientów mimo, że skala sceptyków była duża.

The Hedonist Art of Kinetik

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to