Teufel SUPREME IN – słuchawki bluetooth z kablem

Teufel regularnie wypuszcza na rynek nowe modele słuchawek. Tym razem na półki trafiają SUPREME IN – douszne słuchawki bluetooth typu earbund. Wyróżniają się między innymi funkcją automatycznego wyłączania oraz trybem współdzielenia muzyki ShareMe.

Stęskniliście się za kablem przy słuchawkach? No to teraz możecie kupić sobie słuchawki bluetooth z kablem. Teufel SUPREME IN można obsługiwać za pomocą wbudowanego pilota Inline umieszczonego na kablu przy prawej słuchawce. Służy on również do uruchamiania asystenta głosowego oraz odbierania i odrzucania połączeń. Z kolei technologia Qualcomm cVc jest odpowiedzialna za lepszą słyszalność mowy oraz tłumienie hałasów podczas rozmów telefonicznych. Bateria powinna zapewnić korzystanie ze słuchawek nawet do 16 godzin.

Słuchawki Teufel SUPREME IN ważą zaledwie 18 gramów i w połączeniu z przemyślaną konstrukcją, dają użytkownikom duży komfort noszenia. W zestawie znajdują się dodatkowe dwie pary silikonowych wkładek o różnych rozmiarach. Każda ze słuchawek została wyposażona w magnes, który pozwala na ich spięcie, dając pewność, że nie zostaną zgubione, kiedy nie będą używane. Połączenie ze sobą słuchawek za pomocą magnesów skutkuje także automatycznym zatrzymaniem odtwarzania dźwięku i przejściem w tryb czuwania. Urządzenie cechuje się normą odporności na zachlapania i wilgoć IPX4.

Teufel SUPREME IN cena

Słuchawki Teufel SUPREME IN są już dostępne w sprzedaży na stronie teufelaudio.pl w cenie 549 zł, w sześciu kolorach: czarny, zielony, niebieski, biały, złoty. W opakowaniu użytkownik znajdzie: słuchawki, etui, kabel USB służący do ładowania oraz dwie pary silikonowych wkładek.

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to