To w tym hotelu Ian Fleming pisał przygody agenta 007

Biały piasek, krystaliczna woda oceanu, cisza i komfort z pewnością sprzyjały napisaniu “Tylko dla twoich oczu”. Dzisiaj hotel Hilton Seychelles Northolme Resort & Spa oferuje usługę “Breakfast & WiFi”, wręcz zachęcając do dzielenia się zdjęciami z pobytu.

Mimo, że Hilton Seychelles Northolme Resort & Spa otoczony jest przepięknym krajobrazem, w którym z pewnością można się zapomnieć, to wszyscy zdają sobie jednak sprawę z faktu, jak ważny w dzisiejszych czasach jest kontakt ze światem. Dlatego hotel wręcz zachęca do skorzystania z oferty Breakfast & WiFi i podczas porannej kawy, korzystania z zasobów sieci. A nawet jeśli piszecie własną kontynuację losów agenta 007, to przecież musicie je jakoś opublikować online – usługa Premium WiFi wam to ułatwi.

A przy okazji – te kilkadziesiąt przepięknych willi posiada własne baseny, widok na Ocean Indyjski czy wanny z hydromasażem.

Hilton Seychelles Northolme Resort & Spa
fot. Hilton Seychelles Northolme Resort & Spa

Dzieciom mówią NIE!

Jedyny minus – z małym dziećmi tam nie pojedziecie. Hotel przyjmuje gości jedynie powyżej 13 roku życia. Niemniej jednak, odwiedzając Seszele warto się tam zatrzymać. A jeżeli wybieracie się tam we dwoje – koniecznie popływajcie kajakiem po oceanie – wrażenia i wspomnienia niezapomniane. Relacja na insta też.

 Hilton Seychelles Northolme Resort & Spa
 Hilton Seychelles Northolme Resort & Spa

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to