Anna Wendzikowska promuje Uber Black

Anna Wendzikowska, dziennikarka TVN promuje na swoim Instagramie nową usługę – Uber Black.

Uber wprowadza do Polski nową usługę Uber Black. Innymi słowy to nic innego, jak możliwość zamówienia kursu autami z grup premium. Czyli zamiast SEATA Ibiza czy Skody Fabia, podjedzie po Was auto marki Jaguar, Mercedes, BMW, Audi, Porsche, Tesla czy Bentley. Przynajmniej takie są wymogi Ubera na świecie. A jak będzie w Polsce? O tym możecie przekonać się sami. W każdym razie, aby zostać kierowcą Uber Black, należy poza odpowiednim samochodem, posiadać też wysoką ocenę pasażerów.

W każdym razie do skorzystania z tej właśnie usługi gorąco namawia Anna Wendzikowska. Na swoim Instagramie:

nie, to nie Dubaj, nie Paryż, ani nie Rzym. To Warszawa! Ostatnio miałam okazję testować tutaj nową usługę premium od @uber_poland, która dzisiaj oficjalnie wkracza do Polski. Mowa o Black. Jako pasażerka odbyłam jazdę testową jednym z dziesiątek pięknych aut, które możecie zamawiać w aplikacji Uber. Z Blacka korzystałam już wcześniej w Dubaju i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jego polska wersja jest tak samo komfortowa! Ja daję 5 gwiazdek i na pewno jeszcze nieraz skorzystam. Życzę Wam wszystkim szerokiej drogi!

Ania Wendzikowska Uber
fot. instagram.com/aniawendzikowska

Fajnie, że segment premium przenosi się też na Ubera. Chętni z pewnością się znajdą.

Autor

Podoba Ci się? Udostępnij innym

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Wiem, że lubisz o nich czytać

Elon Musk proponuje Teslę Monice Lewinsky

Monica Lewinsky napisała wczoraj na Twitterze, że nie może zdecydować się, który samochód wybrać: Teslę czy Subaru. Natychmiast zareagował Elon Musk.

50 Cent nie mógł sprzedać swojego Rolls Royce`a

50 Cent pożalił się na Instagramie, że nie mógł sprzedać swojego Rolls Royce`a. Snopp Dogg komentuje zdjęcie kolegi po fachu.

21 Savage pokazał swoje łóżko gamingowe za 100 000$

Raperzy w USA coraz częściej pokazują technologie. 21 Savage sprawił sobie zakup umożliwiający oddawanie się grom video. Zobaczcie jego łóżko

Cleo będzie miała Smart Home

Piosenkarka przed świętami pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie, że kontroluje postępy prac w swoim mieszkaniu. Jak wynika z opisu Cleo, nie zabraknie tam elementów inteligentnego domu.

Najnowsze na blogu

Dzisiaj każdy CEO, CTO, COO, CMO czy CxO powinien mieć swojego copywritera

W dobie "social selling" i coraz silniejszej pozycji marek osobistych, zwłaszcza w biznesie i na LinkedIn, każdy, kto w branży technologicznej chce coś osiągnąć, powinien korzystać z usług profesjonalnego copywritera.

Elon Musk proponuje Teslę Monice Lewinsky

Monica Lewinsky napisała wczoraj na Twitterze, że nie może zdecydować się, który samochód wybrać: Teslę czy Subaru. Natychmiast zareagował Elon Musk.

Volvo chce sprzedawać auta online

Pandemia koronawirusa pokazała, że niemal wszystko można sprzedawać w sieci. Niemożliwe stało się możliwe. Również w branży motoryzacyjnej. A sprzedaż samochodów poprzez internet, to przede wszystkim mniejsze koszty utrzymania salonów samochodowych, ludzi i dystrybucji. Nic więc dziwnego, że Volvo chce, by do 2025 roku połowa jego globalnej sprzedaży odbywała się online.