Black Friday: Radosław Majdan poleca Kruger&Matz

Kruger&Matz to marka, która aspiruje do bycia polską marką premium. Kiedyś promował ją nawet sam syn właściciela Lechpolu Michał Leszek. Pomysł najwyraźniej średnio się sprawdził, jak i aspiracje do wejścia w segment elektroniki premium.

Niemniej jednak produkty firmy cały czas obecne są na polskim rynku. Z okazji Black Friday poleca je Radzio Majdan. Nie wiem, ile osób skusi się na zakup, ale zdjęcie wyszło całkiem spoko. Sam pomysł też do najgorszych nie należy. Chętnie poznałbym skuteczność akcji. Fajnie, że sięgają po polskich celebrytów.

Autor

Podoba Ci się? Udostępnij innym

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Wiem, że lubisz o nich czytać

50 Cent nie mógł sprzedać swojego Rolls Royce`a

50 Cent pożalił się na Instagramie, że nie mógł sprzedać swojego Rolls Royce`a.

Christiano Ronaldo na Instagramie zarabia więcej niż w Juventusie

Takie czasy nastały, że jak się ma na nazwisko Ronaldo, a na imię Christiano, to na insta można mieć 187 milionów obserwujących. A jak się do tego jest jednym z najpopularniejszych piłkarzy na świecie, to za jeden post na Insta, można skasować nawet 1 milion dolarów.

Grzegorz Krychowiak używa AirPods przed meczem

Każdy z piłkarzy nastraja się do meczu w swój własny sposób. Zobacz, jak to robi Grzegorz Krychowiak - strzelec bramki dla Polski.

Najnowsze na moim blogu

Inteligentny grill z Wifi – Traeger Ironwood 885

Sezon grillowania w pełni. I nie przeszkadza mu nawet pandemia. Waszej kiełbasie jest przecież wszystko jedno. Ale jeśli tak samo jak ja,...

Audi zaprezentuje nowe A3 wyłącznie online

Pandemia COVID-19 zmieniła oblicze branży motoryzacyjnej.Dlatego Audi zaczęło wykorzystywać rozszerzoną i wirtualną rzeczywistość. W końcu!

Wiem, ile Porsche sprzedało samochodów w Q1 2020

Pandemia koronawirusa wywołała znacznie spowolnienie w wielu branżach. Nie ominęło to również motoryzacji. Swoje wyniki za pierwszy kwartał 2020 pokazało Porsche.