Emirates odwiesza pierwsze loty. Jednak są obostrzenia

Dobra wiadomość dla osób podróżujących z Dubaju do Londynu, Frankfurtu, Paryża, Brukseli i Zurychu – linie Emirates otrzymały pierwsze zezwolenia na przewóz pasażerów na tych trasach. Na londyńskie Heathrow będą latać 4 razy w tygodniu, a do pozostałych miast 3 razy w tygodniu.

Loty dostępne są jedynie dla pasażerów opuszczających Zjednoczone Emiraty Arabskie. Jednak to nie wszystko. Z uwagi na obowiązujące na miejscu ograniczenia podróży, przed wylotem pasażerowie powinni sprawdzić kryteria wjazdu do każdego z miast.

Ze względów bezpieczeństwa i higieny, obsługa lotów na tych rejsach zostanie dostosowana do obecnych warunków – czasopisma i inne materiały do czytania nie będą dostępne. Ale mam też dobrą wiadomość. Zawsze zostaje Wam do dyspozycji blog pawelkacperek.pl 😉 Jedzenie i napoje będą nadal oferowane na pokładzie, jednak ich opakowanie i sposób podania zmodyfikowane w celu zachowania maksymalnych środków ostrożności. Usługi Emirates Lounge i Chauffer Drive w tym okresie będą tymczasowo niedostępne.

Wybrane trasy obsłużą samoloty Boeing 777-300ER, które zostaną poddane zaawansowanym procedurom czyszczenia i dezynfekcji.

Emirates
fot. Emirates

Autor

Podoba Ci się? Udostępnij innym

Mam nadzieję, że podobał Ci się mój tekst, pomógł albo zainspirował. Trochę krótsze treści związane z tech będą też pojawiały się na moim instagramie w formie insightów. Zatem będzie mi szalenie miło, jeśli będziesz obserwował mój profil na Insta

227 Obserwujący
Obserwuj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze na blogu

Chcesz co jakiś czas dostawać najlepsze moje teksty?

Zostaw swój adres, a gwarantuję, że zbytnio spamować Cię nie będę