Omiń korek na lotnisko helikopterem

American Airlines Five Star Service to prywatne wejście na lotnisko, oddzielna kontrola bezpieczeństwa i wreszcie transfery helikopterem z miasta bezpośrednio na lotnisko. Warto być klientem VIP w American Airlines.

Czasami dostanie się na lotnisko to prawdziwy dramat. Zwłaszcza w dużych aglomeracjach miejskich. To niemal wyścig z czasem i bitwa o przetrwanie. A później kolejki do kontroli bezpieczeństwa. Innymi słowy – te kilka niezbędnych elementów może zepsuć resztę lotu nawet pasażerom biznesy klasy.

Doskonale zdają sobie z tego sprawę przedstawiciele American Airlines. Chcąc umilić życie swoim najważniejszym klientom, uruchomili Five Star Service, nowy program, który jeszcze bardziej ułatwi podróż samolotem.

Przylecieć na lot

Jak to brzmi, prawda? Ale tak w rzeczywistości jest. American Airlines, dzięki współpracy ze swoim partnerem – firmą Blade, oferuje transfery helikopterem prosto na lotnisko.

Nowa usługa jest póki co ograniczona do dwóch amerykańskich lotnisk – Los Angeles (LAX) i Nowy Jork (JFK). Po wylądowaniu na lotnisku klienci zostaną przewiezieni do Flagship First Check-in samochodem marki Cadillac, by po przejściu szybkiej kontroli bezpieczeństwa, resztę czasu w oczekiwaniu na lot spędzić w Admirals Club, Flagship Lounge lub Flagship First Dining.

Usługa jest także oferowana klientom przylatującym do LAX czy JFK.

Blade
fot. Blade

7 minut zamiast półtorej godziny

Rob Wiesenthal, założyciel i CEO Blade powiedział, że największą bolączką osób udających się na lotnisko są korki. Dzięki podróży helikopterem, półtoragodzinna podróż zajmie teraz od 5 do 7 minut. Podobno czas to pieniądz, prawda?

Helikopterem na lotnisko w Polsce

W Polsce tego typu usługi nie są jeszcze oferowane na szeroką, komercyjną skalę, ale i transfery helikopterami zaczynają się dopiero rozwijać. Może budowa Centralnego Portu Lotniczego przyczyni się do rozwoju tego typu usług również w Polsce?

Autor

Podoba Ci się? Udostępnij innym

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Wiem, że lubisz o nich czytać

Elon Musk proponuje Teslę Monice Lewinsky

Monica Lewinsky napisała wczoraj na Twitterze, że nie może zdecydować się, który samochód wybrać: Teslę czy Subaru. Natychmiast zareagował Elon Musk.

50 Cent nie mógł sprzedać swojego Rolls Royce`a

50 Cent pożalił się na Instagramie, że nie mógł sprzedać swojego Rolls Royce`a. Snopp Dogg komentuje zdjęcie kolegi po fachu.

21 Savage pokazał swoje łóżko gamingowe za 100 000$

Raperzy w USA coraz częściej pokazują technologie. 21 Savage sprawił sobie zakup umożliwiający oddawanie się grom video. Zobaczcie jego łóżko

Cleo będzie miała Smart Home

Piosenkarka przed świętami pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie, że kontroluje postępy prac w swoim mieszkaniu. Jak wynika z opisu Cleo, nie zabraknie tam elementów inteligentnego domu.

Najnowsze na blogu

Dzisiaj każdy CEO, CTO, COO, CMO czy CxO powinien mieć swojego copywritera

W dobie "social selling" i coraz silniejszej pozycji marek osobistych, zwłaszcza w biznesie i na LinkedIn, każdy, kto w branży technologicznej chce coś osiągnąć, powinien korzystać z usług profesjonalnego copywritera.

Elon Musk proponuje Teslę Monice Lewinsky

Monica Lewinsky napisała wczoraj na Twitterze, że nie może zdecydować się, który samochód wybrać: Teslę czy Subaru. Natychmiast zareagował Elon Musk.

Volvo chce sprzedawać auta online

Pandemia koronawirusa pokazała, że niemal wszystko można sprzedawać w sieci. Niemożliwe stało się możliwe. Również w branży motoryzacyjnej. A sprzedaż samochodów poprzez internet, to przede wszystkim mniejsze koszty utrzymania salonów samochodowych, ludzi i dystrybucji. Nic więc dziwnego, że Volvo chce, by do 2025 roku połowa jego globalnej sprzedaży odbywała się online.