Revolut w Garmin Pay to dobra wiadomość dla Polaków

Co prawda Garmin do marek premium raczej nie należy, ale ma kilka zegarków, które można pod tą kategorię podciągnąć. I teraz można jeszcze pod nie podpiąć karty Revoluta. Robi się ciekawie.

Jeśli wybieracie się na zakupy na przykład na którymś z zagranicznych lotnisk albo w weekend majowy zapragniecie zwiedzać europejskie stolice, to doskonale już pewnie wiecie, że najlepiej jest korzystać z kart oferowanych przez Revolut. A jeśli do tego macie na ręku któryś z zegarków Garmina obsługujący Garmin Pay, to wręcz powinniście podpiąć pod tę usługę swoją kartę Revolut.

Tak. Revolut dogadał się z Garminem. Albo Garmin z Revolutem. Nieistotne. Ważne jest, że można z niego korzystać. I o ile znaczna część osób z Revoluta korzysta poza granicami kraju, to jak się okazuje, w przypadku Garmin Pay warto też używać tej usługi w Polsce. Powód? Bardzo prozaiczny. Cały czas niewiele banków w naszym kraju zdecydowało się na obsługę Garmin Pay (Nest Bank, PKO BP, Getin Noble Bank, Santander). Zatem jeśli macie na ręku Garmina, podepnijcie natychmiast Revoluta i płaćcie od teraz zegarkiem. W Warszawie, w Poznaniu, w Katowicach czy Ciechanowie. Wszędzie. Biegajcie i płaćcie. Płaćcie i biegajcie. Bo ponoć zegarki Garmina to najlepszy przyjaciel biegacza. Portfel i karty zostawcie więc w domu.

Autor

Podoba Ci się? Udostępnij innym

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Wiem, że lubisz o nich czytać

Elon Musk proponuje Teslę Monice Lewinsky

Monica Lewinsky napisała wczoraj na Twitterze, że nie może zdecydować się, który samochód wybrać: Teslę czy Subaru. Natychmiast zareagował Elon Musk.

50 Cent nie mógł sprzedać swojego Rolls Royce`a

50 Cent pożalił się na Instagramie, że nie mógł sprzedać swojego Rolls Royce`a. Snopp Dogg komentuje zdjęcie kolegi po fachu.

21 Savage pokazał swoje łóżko gamingowe za 100 000$

Raperzy w USA coraz częściej pokazują technologie. 21 Savage sprawił sobie zakup umożliwiający oddawanie się grom video. Zobaczcie jego łóżko

Cleo będzie miała Smart Home

Piosenkarka przed świętami pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie, że kontroluje postępy prac w swoim mieszkaniu. Jak wynika z opisu Cleo, nie zabraknie tam elementów inteligentnego domu.

Najnowsze na blogu

Dzisiaj każdy CEO, CTO, COO, CMO czy CxO powinien mieć swojego copywritera

W dobie "social selling" i coraz silniejszej pozycji marek osobistych, zwłaszcza w biznesie i na LinkedIn, każdy, kto w branży technologicznej chce coś osiągnąć, powinien korzystać z usług profesjonalnego copywritera.

Elon Musk proponuje Teslę Monice Lewinsky

Monica Lewinsky napisała wczoraj na Twitterze, że nie może zdecydować się, który samochód wybrać: Teslę czy Subaru. Natychmiast zareagował Elon Musk.

Volvo chce sprzedawać auta online

Pandemia koronawirusa pokazała, że niemal wszystko można sprzedawać w sieci. Niemożliwe stało się możliwe. Również w branży motoryzacyjnej. A sprzedaż samochodów poprzez internet, to przede wszystkim mniejsze koszty utrzymania salonów samochodowych, ludzi i dystrybucji. Nic więc dziwnego, że Volvo chce, by do 2025 roku połowa jego globalnej sprzedaży odbywała się online.