Nipsey Hussle nie żyje. Zobacz najbardziej popularne teledyski rapera

W niedzielę w Los Angeles został śmiertelnie postrzelony raper Nipsey Hussle. Do strzelaniny doszło pod jego sklepem odzieżowym.

Zdobywający ostatnimi czasy coraz większą popularność w USA, raper Nipsey Hussle został zastrzelony przez 29 letniego sprawcę.

Nipsey był szczególnie popularny w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej, a jego wydany w 2018 roku album – Victory Lap został nominowany do tegorocznej nagrody Grammy. W Polsce aż taką popularnością się nie cieszył, dlatego pokazujemy teledyski, z największą liczbą odsłon. Są to swojego rodzaju krótkie historie, których nie tylko dobrze się słucha, ale także miło ogląda. Oczywiście nie brakuje w nich produktów z kategorii premium-tech.

Rapera w mediach społecznościowych żegnają inni artyści amerykańskiej sceny hiphopowej i nie tylko. Swoje ubolewanie wyraził Drake, Pharell Williams czy Rihanna.

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to