A Ty oceniłeś już swój sklep Rossmann?

Jeśli korzystasz z aplikacji Rossmann, to możesz ocenić sklep, w którym robisz zakupy. Po co? Byś przychodził tam częściej i wydawał więcej.

Od 2 września klienci mogą wyrazić swoją opinię na temat placówki, w jakiej obecnie się znajdują. Zaraz po zeskanowaniu karty Klubu Rossmann podczas płatności, na ekranie telefonu pojawi się pytanie: „Jak oceniasz dzisiejszą wizytę w tym Rossmannie?”. Do wyboru są trzy odpowiedzi w postaci intuicyjnych „buziek” – czerwonej, żółtej i zielonej. Jeśli klient zaznaczy czerwoną lub żółtą „buźkę”, zostanie poproszony o odpowiedź na dodatkowe pytanie: co w takim razie należy według niego poprawić?

A) Czystość
B) Uprzejmość
C) Dostępność asortymentu

Rossmann pozostawił także możliwość zaznaczenia opcji D) „Inne”, co stanowić będzie wskazówkę, że należy zdiagnozować słabe punkty tego sklepu.

Nie ma co ukrywać, że to wszystko po to, by klienci chętniej i częściej dokonywali zakupów. A przynajmniej wydawało im się, iż mają wpływ na ostateczny kształt placówki, w której zostawiają swoje pieniądze. Dobry zabieg.

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to