Moduły LTE IoT od Telit certyfikowane przez trzech największych operatorów telekomunikacyjnych w USA

Telit ma powody do radości. Zwłaszcza na tak dużym, a zarazem perspektywistycznym rynku pod względem Internet of Things, jakim są Stany Zjednoczone Ameryki Północnej.

Na początku września Telit poinformował, iż trzech największych operatorów telekomunikacyjnych w USA certyfikowało jego moduły LE910C1-NF i LE910C4-NF. Jest to szczególnie istotne dla dostawców oraz producentów sprzętu OEM, wykorzystujących moduły Telit. Dzięki temu mają pewność, że produkowany przez nich sprzęt będzie z łatwością współpracował z którąś z wybranych sieci.

Do jakich zastosowań IoT poszczególne moduły od Telit?

Moduł LE910C1-NF idealny jest dla zastosowań w zakresie telematyki, nawigacji, digital signage, bankomatów czy rozwiązań wideo. Z kolei LE910C4-NF lepiej pasuje do aplikacji strumieniowania wideo czy routerów szerokopasmowych.

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to