Anna Lewandowska ambasadorką Oral-B

Oral-B wprowadzając na polski rynek swój najbardziej rewolucyjny produkt – szczoteczkę do zębów z technologią Oral-B iO, zaangażowało do jego promocji Annę Lewandowską.

Tak się składa, że o Oral-B iO już dzisiaj pisałem. Uważam, że mówienie o sztucznej inteligencji w tej szczoteczce jest nieco na wyrost, za to, jest to idealny zabieg marketingowy. Przynajmniej dla tych mniej technologicznych osób. Tak czy siak, według opinii zarówno ekspertów, jak i wielu stomatologów, to ewidentnie najlepsza szczoteczka do zębów, dostępna obecnie na rynku. Nie martwcie się – nie przestawiam się nagle na blogera stomatologicznego. Jednak tam, gdzie technologia, tam i ja. A tak się składa, że ten produkt całkiem fajnie pod tym względem wygląda. Problem tkwi w tym, że jestem wręcz przekonany o tym, że część osób używająca tej szczoteczki, podobnie jak connected cars, nigdy w życiu nie skorzysta z dedykowanej apki, by przeanalizować nieco statystyk.

Być może zmieni to Ania Lewandowska, która została zaangażowana do roli ambasadorki Oral-B. Pytanie, na jakie KPI postawiono w procesie komunikacji marki przez celebrytkę. Jakbyście mnie zaangażowali w rolę konsultanta, doradzałbym mocno stawiać na aspekt technologiczny we współpracy z Lewandowską. Ania jest mega zasięgowa, więc mogłaby sporo dobrego w tej kwestii zrobić. Z tego, co jednak widzę, Oral-B idzie w ogólną komunikację, opartą o piękny uśmiech, zresztą zobaczcie sami:

Uśmiech to najlepszy sposób na porozumienie z drugim człowiekiem. Kiedy się uśmiechamy wysyłamy innym dobrą energię, a to sprzyja budowaniu fajnych relacji i dobrej współpracy. Poza tym uśmiech pomaga też zredukować napięcie w stresujących sytuacjach, czyli wpływa korzystnie na nasze zdrowie. Warto to podkreślać, a także to, że właśnie na zdrowie całego naszego organizmu – i oczywiście na biel i wygląd zębów – ma wpływ odpowiednia higiena jamy ustnej. Oral-B iO to zupełnie nowy wymiar dbania o zęby. Ta innowacyjna szczoteczka została stworzona przez ekspertów Oral-B, do których mam pełne zaufanie – mówi Anna Lewandowska.

Może ja się nie znam, ale angażować mega zasięgową celebrytkę i płacić jej pewnie sporo siano, by później w informacji prasowej wysyłać tego typu frazesy, to na mój gust spore przepalanie kasy. Przecież tego paszkwila nawet cytować nie ma sensu, no chyba, że w takim kontekście, jak ja to robię. Weźcie wykorzystajcie jej potencjał i zróbcie z nią one-month challenge, pokażcie, jak działa apka czy inne tego typu akcje. Rynek jest. Trust me, I`m a tech blogger.

Oral-B
fot. Oral-B

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to