blinkee.city w Gliwicach

30 hulajnóg i 11 skuterów od blinkee.city będzie dostępne dla osób poruszających się po Gliwicach. Wszystko w ramach usług ekonomii współdzielenia i elektromobilności.

Sharing economy powoli wkracza także do mniejszych miast. Doskonałym przykładem są Gliwice, których mieszkańcy mogą korzystać z elektrycznych skuterów i hulajnóg.

Podobnie jak w innych miastach, obsługa procesu wypożyczenia odbywa się za pośrednictwem aplikacji mobilnej (iOS, Android), a koszt wynajmu hulajnogi to 2,5 zł opłaty startowej ora 49 groszy za każdą minutę jazdy. W przypadku skutera opłata wzrasta do 69 groszy za minutę jazdy. Dzienna opłata to 89 zł. Po przekroczeniu tej kwoty licznik skutera staje, ale jazdę można kontynuować. Z kolei cena za postów w przypadku obu jednośladów jest taka sama – 9 groszy za minutę.

blinkee.city Gliwice

Podoba Ci się to, co napisałem? Udostępnij innym, ślicznie proszę 🙂

Autor

Jestem blogerem technologicznym, doradcą ds. technologii, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. #żyjinteligentnie

Mam nadzieję, że podobał Ci się mój tekst, pomógł albo zainspirował. Jak przystało na blogera technologicznego, mam też swój profil na insta czy twitterze. Dodaj mnie do obserwowanych - zawsze cieszę się z nowych obserwujących 😉 Tam też piszę o technologiach, ale krócej ✌️

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze na blogu

Chcesz co jakiś czas dostawać najlepsze moje teksty?

Zostaw swój adres, a gwarantuję, że zbytnio spamować Cię nie będę