blinkee.city w Gliwicach

30 hulajnóg i 11 skuterów od blinkee.city będzie dostępne dla osób poruszających się po Gliwicach. Wszystko w ramach usług ekonomii współdzielenia i elektromobilności.

Sharing economy powoli wkracza także do mniejszych miast. Doskonałym przykładem są Gliwice, których mieszkańcy mogą korzystać z elektrycznych skuterów i hulajnóg.

Podobnie jak w innych miastach, obsługa procesu wypożyczenia odbywa się za pośrednictwem aplikacji mobilnej (iOS, Android), a koszt wynajmu hulajnogi to 2,5 zł opłaty startowej ora 49 groszy za każdą minutę jazdy. W przypadku skutera opłata wzrasta do 69 groszy za minutę jazdy. Dzienna opłata to 89 zł. Po przekroczeniu tej kwoty licznik skutera staje, ale jazdę można kontynuować. Z kolei cena za postów w przypadku obu jednośladów jest taka sama – 9 groszy za minutę.

blinkee.city Gliwice

Podoba Ci się to, co napisałem? Zostaw mi napiwek 😁
Autor

Jestem niezależnym blogerem technologicznym, doradcą ds. technologii, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu widzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;)

Zerknij też na to

Chcesz co jakiś czas dostawać najlepsze moje teksty?

Zostaw swój adres, a gwarantuję, że zbytnio spamować Cię nie będę