Niemal 55 tys. złotych. Tyle kosztują walizki do McLarena GT

Pamiętacie nowego McLarena, którego jakiś czas temu opisywałem? To jeśli go zamówiliście, to powinniście dołożyć do niego jeszcze zestaw toreb podróżnych. Do bagażnika będą jak ulał. Jako pierwsi mieli okazję zobaczyć go uczestnicy Pebble Beach Concours d`Elegance.

Luksus szyty na miarę McLarena? Aha. Zdecydowanie. Opisując nowego GT wspominałem o tym, że wejdzie tam zestaw kijów do golfa. McLaren poszedł o krok dalej i zaproponował nawet specjalną torbę dla golfistów. Wykończenie jej idealnie komponuje się z wnętrzem auta. Cena? Gentlemani o niej nie rozmawiają, ale zróbmy wyjątek. 6000 euro, czyli jakieś 21 000 zł. Ale po kolei…

Cały zestaw, czyli McLaren GT Luggage Set został zaprojektowany i stworzony w zgodzie z najnowszymi standardami inżynierii, jakości i unikalności McLarena. Całość składa się z czterech elementów: walizki na garderobę, torby na weekend, torby kabinowej oraz pełnowymiarowej torby na kije golfowe.

McLaren GT

Zestaw idealnie dopełnia elegancję McLarena GT. Jak podaje sam producent, każda z toreb jest robiona ręcznie przez włoskich specjalistów, którzy wykorzystują tę samą luksusową, delikatną i miękką skórę semi-anilinową oraz ten sam wzór przeszyć, które zdobią wnętrza McLarena GT. Bagaże dostępne są w trzech kolorach: Pioneer Black, Luxe Black and Luxe Porcelain. Kolory przeszyć i oblamowań zostały dopasowane do dwóch poziomów specyfikacji GT (Pioneer oraz Luxe), kolorów, w których debiutował McLaren GT Namaka Blue, Burnished Copper oraz Veridian Green, a także pozostałych specyfikacji kolorystycznych GT.

Nie muszę chyba zaznaczać, że każdy bagaż został zaprojektowany tak, by pasować do konkretnego miejsca w aucie. Bo klasa przejawia się w szczegółach. A w tym przypadku w bagażu.

Można by rzec, że po torbie poznasz właściciela McLarena GT

Elementy kolekcji:

  • torba na ubrania: 2000 euro, czyli ok. 8400 zł (wymiary: 58,5 x 56,5 x 12 cm, pojemność 39,6L)
  • torba na weekend: 3400 euro, czyli ok. 14 300 zł (wymiary: 51,5 x 21 x 29 cm, pojemność: 31,3L)
  • walizka kabinowa: 2200 euro, czyli ok. 9 300 zł (wymiary z kółkami: 36 x 55 x 20 cm, pojemność: 39,6L)
  • pełnowymiarowa torba golfowa: 6000 euro, czyli nieco ponad 21 000 zł (wymiary: 24 x 120 x 23-32 cm, pojemność: 66.2 – 92.1L)

Całość: prawie 55 000 zł w zależności od kursu. Jeśli Was to przerasta, to na Aliexpress pewnie z czasem kupicie coś taniej i też może będą pasować do rozmiarów wnętrza, bo tam chińskie rączki wszystko do wszystkiego dopasują. Ale serio byście coś takiego zrobili? Przecież to tak, jakby zagazować to cudo, żeby mniej palił…..

McLaren

Ale wróćmy do McLaren GT Luggage Set. Oczywiście na każdej sztuce z zestawu jest specjalne logo Lamborghini. Ja osobiście pewnie wrzuciłbym tam jeszcze po lokalizatorze. Nie tyle, żebym się bał, że mi którąś z nich ukradną, bardziej kwestia zboczenia zawodowego i chęci posiadania możliwości zlokalizowania wszystkiego, co przyjdzie do głowy. To jak z tymi koniami pod maską w McLarenie. Nie musisz z nich cały czas korzystać, ale ważne, że możesz, jeśli najdzie cię ochota. A wiadomo, że jak najdzie ochota, to i pies kota wyłomota. Kurtyna.

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to