Brabus znowu udowodnił, że AMG jest dla cieniasów

Brabus to taka niemiecka firma, która z samochodów dobrych i szybkich, robi auta wybitne. Dość mocno upodobała sobie Mercedesa. I to, co ostatnio zrobili z G klasy, to 900-konny majstersztyk. AMG nawet przy nim nie stało. Jeśli chcecie naprawdę się wyróżnić, to spróbujcie kupić jedną z tych dziesięciu G klas, które podczas IAA zaprezentował Brabus. Szacunek carspotterów gwarantowany.

Ja wiem, że część z Was pewnie za G klasę w AMG dałaby się powiesić za jaja. Ja też chętnie bym na co dzień nią pośmigał. Szczególnie, jakbym zrobił jakiś barter z Orlenem. Ale tak się składa, że seryjnie produkowany, nawet najmocniejszy Mercedes, to jak ubogi brat tego, który wyszedł spod rąk firmy z Bottrop – miasta, gdzie swoją siedzibę ma Brabus. Według niektórych – największej firmy tuningowej na świecie. I to za te 900 KM, które wsadzili do nowej Galendy mógłbym oddać swoje jaja. Przynajmniej na chwilę.

Brabus B900

Moc i luksus = Brabus

Miałem tutaj pisać o technologiach w produktach premium. Ale jeśli mamy do czynienia z Brabusem, to pieprzyć technologie i całe te connected cars. Tutaj liczy się moc i jakość wnętrza. Chociaż siłą rzeczy – infotainment trzyma poziom. Mbux robi robotę. Pisałem o tym przy okazji nowego GLS. Ale wróćmy do mocy. G900, czyli 900 KM. 12 cylindrów. Chłopaki te biedne V8 z 585 KM wyjebali w kosmos i wsadzili swoje, zmodyfikowane V12. Słabo? 3,8 do setki. Chętnie postawiłbym to w garażu obok Karlmanna Kinga. W Karlmannie mamy chyba więcej różnych ekranów i playstation, ale w Brabusie jest bardziej luksusowo. I mimo, że Karlmann jest nieco większy, to jedno i drugie auto gra już we własnej lidze mistrzów. Coś czuję, że czułbym się tam jak pączek w maśle. A ta G900 pasowałaby też Malikowi do klipów.

Brabus B900

No nie mówcie, że w takim wnętrzu kiepsko byście się czuli. To ekskluzywna skóra od Brabusa. Jest też tabliczka znamieniowa BRABUS G V12 900 “ONE OF TEN” – na wypadek, gdybyście zapomnieli, jak bardzo jesteście zajebiści. Ewentualnie, gdyby Wasza lalka nie kumała czym jedzie. Chyba nie muszę tłumaczyć, że podsufitka jest z Alcantary? Znacznie ciekawszy jest fakt, że pasażerowie siedzący z tyłu też mogą wiedzieć, z jaką prędkością jadą. Przynajmniej dopóki nie będą telepać się ze strachu.

Brabus jest dla najbardziej zepsutych typów

Normalni ludzie Brabusa nie kupują. Lekko nienormalni z wybujałym ego silą się na AMG. Ale ci naprawdę zepsuci wybierają Brabusa. Powiedz mi czym jeździsz, a powiem Ci, jak bardzo zepsuty jesteś. Ja bym go wziął, jakby portfel pozwolił. Ale ja normalny nie jestem.

Brabus B900

Brabus G900 cena

Jak się o nią pytasz, to znaczy, że to auto nie jest dla Ciebie. Takie auta kupuje się bez względu na cenę. W końcu jest ich tylko dziesięć. Brabus robił też wcześniej G klasy, które liczyły raptem 5 sztuk, więc teraz i tak jest nieźle. Ale w myśl zasady, że jak cię widzą, tak cię piszą – sprzedaj chałupę, sprzedaj żonę, kup G900 i namiot. Będziesz szczęśliwy.

Brabus B900

By the way

Gdybym dostał to cudo do testów, to też chętnie ojebałbym w nim karkówkę z Filipem Chajzerem 😀

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to