Bugatti La Voiture Noire zaprezentowany szejkom w Dubaju

Po premierze na targach motoryzacyjnych w Genewie, najdroższy samochód świata, czyli Bugatti La Voiture Noire został zaprezentowany na ekskluzywnym pokazie w Dubaju.

Wyszukanej klienteli w Dubaju, nowego Bugatti La Voiture Noire, zaprezentował sam prezes firmy – Stephan Winkelmann. Świadczy to o potencjale zakupowym klientów z Emiratów Arabskich. Wydarzenie zorganizował lokalny partner Bugatti – Al Habtoor Motors. Całość była związana z obchodami 110-lecia marki.

Był to dopiero drugi pokaz La Voiture Noire. Świadczy to o ekskluzywności eventu. Zaproszeni klienci mogli także odbyć jazdy testowe innym modelem – Bugatti Chiron Sport.

Bugatti La Voiture Noire

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to