Colt SASE Gateway łączy funkcje SD WAN i SSE

Klienci Colt Technology Services mają teraz dostęp do pełnego, zintegrowanego rozwiązania Secure Access Service Edge (SASE) o nazwie Colt SASE Gateway, które łączy funkcje SD WAN i SSE. Jest to rozwiązanie zabezpieczające klasy korporacyjnej, wspierane przez Versa SASE.

Rozwiązanie Colt Gateway, zaprojektowane z myślą o globalnych przedsiębiorstwach, oparte jest na platformie Versa SASE, która obejmuje Versa Secure Web Gateway – rozwiązanie zabezpieczające dostęp do Internetu, chroniące organizacje przed złośliwym oprogramowaniem i innymi zagrożeniami. Dostarcza informacji na potrzeby zarządzania zasadami dostępu, a także ułatwia użytkownikom końcowym bezpieczny dostęp do aplikacji chmurowych.

Nowe rozwiązanie – powstałe dzięki długoletniej współpracy firmy Colt z Versa Networks, uznanym liderem w dziedzinie SASE, działające w połączeniu z Colt SD WAN Remote Access, udostępnioną w zeszłym roku usługą opartą na Versa Secure Access (VSA) i zintegrowanych funkcjach Colt SD WAN – umożliwia bezproblemowe zabezpieczenie sieci.

Debiutujące dziś rozwiązanie stworzono w odpowiedzi na rosnącą popularność pracy hybrydowej i wdrożeń chmurowych, a także zwiększoną złożoność sieci korporacyjnych oraz szybko ewoluujący krajobraz zagrożeń – wszystko to sprawia, że przedsiębiorstwa nie mogą już polegać na tradycyjnych rozwiązaniach zabezpieczających. W rezultacie coraz częściej rozważają podejście SASE, które wykorzystuje konwergencję łączności sieciowej i zabezpieczeń, aby zaoferować pracownikom dynamiczny, bezpieczny dostęp bez względu na to, gdzie przebywają i jakiego typu urządzenia używają do łączenia się z siecią.

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to