Cristiano Ronaldo zaprasza na sylwestra do swojego hotelu – Pestana CR7

Sylwester już za 2 dni. Jeśli jakimś cudem nie macie na niego planów, a koncert noworoczny filharmoników wiedeńskich jest od dawna poza Waszym zasięgiem, to Cristiano Ronaldo zaprasza do jednego ze swoich hoteli – Pestana CR7.

Pestana CR7 to sieć kilku butikowych hoteli, których współwłaścicielem jest Cristiano Ronaldo. Nie ma co ukrywać, że to on jest motorem napędowym, czyli ściągającym gości do pięciogwiazdkowych hoteli. Z liczbą 194 milionów obserwujących na Instagramie, zapełnienie kilku kilkudziesięciopokojowych budynków nie powinno być problemem.

Chociaż… dzisiaj Ronaldo na swoim insta zaprasza do hotelu w Lizbonie, by to własnie tam celebrować Nowy Rok. Widocznie jeszcze kilka wolnych miejsc zostało i biznes hotelarski CR7 wcale tak dobrze się nie kręci. Jednak jak zapewnia jeden z najlepszych piłkarzy na świecie – przygotowano niesamowite niespodzianki dla gości. Czy to wystarczy? Być może. Mniemam, że gdyby jednak dodał, że sam będzie żegnał 2019 właśnie w tym miejscu, hotel zapełniłby się w mig. Szybciej niż sprzedała się nowa, limitowana 5-tysięczna wersja nowego albumu OSTR – Gniew. Lecz jeśli jego apartament jest dostępny w systemie rezerwacyjnym, to chyba pięciokrotnego zdobywcy Złotej Piłki jednak w Lizbonie nie będzie.

Pestana CR7 Hotels

Jeśli lubicie Cristiano Ronaldo, to nie wierzę, że nie słyszeliście o jego hotelach. Pestana CR7 znajdują się już w Madrycie, Lizbonie, Nowym Jorku, Funchal, Manchesterze czy Marrakeszu. Na Sylwestra co prawda zaprasza do Lizbony, ale z pewnością warto na chwilę zatrzymać się w każdym z nich. Może przy odrobinie szczęścia kiedyś natraficie przypadkiem na samego CR7 we własnej osobie… No i tego właśnie Wam życzę. Przywitajcie Nowy Rok z Cristiano Ronaldo. A z braku laku, przynajmniej w jego hotelu. Ceny kształtują się już od 290 euro za dobę (pokój 2-osobowy), aż do 795 euro za apartament samego CR7. Jak szaleć, to szaleć, co nie? W 54-metrowym apartamencie dostępne jest m.in. 48″ telewizor, apple TV, PlayStation 4 wraz z okularami do rozszerzonej rzeczywistości i kilka gier. To tak na wypadek, gdybyście zamiast z innymi, chcieli przywitać 2020 grając w Fifę.

Pestana CR7

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to