BMW i3 Urban Suite to jest elektryk, którym chciałbym się przejechać. Jako pasażer

BMW udostępniło w Las Vagas specjalną wersję swojego flagowego elektryka – BMW i3 Urban Suite. Pokaże go na CES, ale można go zamówić również w ramach ride sharing. O ile jesteście w Las Vegas…

W BMW to jednak potrafią fajne rzeczy zrobić. Specjalnie na CES, czyli największe na świecie targi elektroniki konsumenckiej, odbywające się 7-10 stycznia w Las Vegas, BMW przygotowało zmodyfikowaną wersję i3 – BMW i3 Urban Suite.

W skrócie – zamienili wnętrze auta na taki pokoik, przypominający ten z butikowego hotelu. Zresztą zobaczcie na to foto:

BMW i3 Urban Suite
BMW i3 Urban Suite, fot. BMW

Fajnie, co? Lampka robi robotę. Ciekawe, czy inteligentna? Kameralnie rzekłbym nawet. I oczywiście mocno technologicznie i w pełni connected. Łączność 5G i wyświetlacz rozkładany z podsufitki. No i ten mega wygodny fotel z podnóżkiem. Chętnie bym pośmigał takim cudem. Tylko kierowcę bym chciał.

A propos kierowcy. BMW przygotowało tę wersję i3 właśnie na CES. Ale, żeby było jeszcze ciekawiej, to ponoć w Las Vegas można ją zamówić za pośrednictwem specjalnej apki i skorzystać jako typowy ride sharing, no jak Uber po prostu. Więc kierowcę macie w pakiecie.

A gdyby Was ciekawiło nieco bardziej to, co widzicie na zdjęciach, to donoszę, że w wersji Urban Suite zastosowano materiały z recyklingu, certyfikowane drewno, skórę garbowaną liśćmi drzewa oliwnego i dywaniki z materiałów nadających się do recyklingu, które zgodnie z ideą gospodarki obiegu zamkniętego, można włączyć w obieg surowców.

BMW i3 Urban Suite
BMW i3 Urban Suite, fot. BMW

Jezu, ale on mi się podoba. Jako trzecie auto brałbym w ciemno. I wiecie co? To jest auto dla CEO firmy technologicznej. Nie żadne tam A8 czy S-klasa. Właśnie małe, elektryczne i3 Urban Suite. Z kierowcą oczywiście. BMW pokazuje, że umie w mobilność przyszłości. Mocno customizowaną. Ja kupuję ten koncept.

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to