Do hoteli Louvre Hotels Group można zabrać zwierzęta

Louvre Hotels Group startuje z kampanią Pets Friendly, w ramach której do wybranych hoteli na wakacyjny pobyt można udać się ze swoimi zwierzakami.

Pandemia dała w kość wszystkim. Branży hotelarskiej nawet bardzo. Dlatego nie dziwi fakt, że hotelarze chwytają się niemal wszystkich sposobów, by choć w części odrobić straty spowodowane lockdownem.

Chociaż akurat kampania Pets Friendly, to bardzo dobry pomysł i oby nie zakończył się wraz z tegorocznymi wakacjami.

W każdym razie we wszystkich hotelach marek Campanile i Premiere Classe oraz wybranych hotelach marki Golden Tulip należących do grupy hotelowej Louvre, wprowadzono wspólną politykę w zakresie przebywania na ich terenie zwierząt domowych, dzięki której właściciele mogą w pełni cieszyć się towarzystwem swoich pupili, a pozostali goście niezakłóconym komfortem wypoczynku.

hotel zwierzęta
fot. Shutterstock

Pets Friendly to jednak nie nowość w Polsce. Kilka lat temu pilotażowa akcja została przeprowadzona w hotelu Campanile Bydgoszcz i zyskała sobie przychylność wielu gości.

Kampania zapoczątkowana w bydgoskim hotelu objęła kolejne obiekty Louvre Hotels Group w Polsce. W recepcji właściciele zwierzaków mogą odebrać pakiet powitalny zawierający upominki i smakołyki oraz podstawowe akcesoria, list z kompletem wskazówek dotyczących etykiety, która obowiązuje przebywające w hotelu czworonogi, a także przewodnik po dostępnych w okolicy atrakcjach dla zwierzaków. Radą i opieką służy również cały zespół hotelowy, a spokój i bezpieczeństwo pupila gwarantuje nowy protokół obsługi pokojów, w których przebywają zwierzęta.

Za pobyt zwierząt w hotelach Louvre Hotels Group obowiązują opłaty, które uzależniono od wielkości pupila. Zwolnione są z nich psy asystujące, które cieszą się również nieco większą swobodą w hotelowych przestrzeniach publicznych. W jednym pokoju mogą przebywać jednocześnie nie więcej niż dwa zwierzęta.

By Twój pupil się nie zgubił

No a skoro decydujesz się zabrać już swojego czworonoga ze sobą na wakacje, to przynajmniej zadbaj o to, by się nie zgubił. Bo nie ma nic gorszego, jak strata ukochanego psa czy kota właśnie na wakacjach. Zwłaszcza, że poruszać się będzie po zupełnie obcym mu terenie.

Co więc zrobić i jak się zabezpieczyć? To banalnie proste. Różnej maści lokalizatorów dla zwierząt na polskim rynku jest całkiem sporo. I większość z nich działa całkiem ok. Ja polecić mogę lokalizator GPS dla psa Bezpieczne Zwierzę. Poza samym lokalizatorem dedykowana jest do niego aplikacja w języku polskim i oferowana przez polską firmę. Zatem wsparcie w razie potrzeb macie gwarantowane. Ponadto aplikacja z lokalizatorem jest częścią ekosystemu Bezpieczna Rodzina, gdzie lokalizować można – jak się już sami zapewne domyślacie – nie tylko zwierzęta. Tak czy siak – na wakacje jak znalazł. Niezależnie od tego, jakiego kociaka chcecie namierzać 😉

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to