Elon Musk proponuje Teslę Monice Lewinsky

Monica Lewinsky napisała wczoraj na Twitterze, że nie może zdecydować się, który samochód wybrać: Teslę czy Subaru. Natychmiast zareagował Elon Musk.

Zarówno Monica Lewivnsky, jak i Elon Musk, to mistrzowie PR. Zwłaszcza w obrębie marek osobistych. Toteż nie dziwi fakt, jak wiele emocji wśród internautów i branży tech moto wzbudził tweet, który opublikowała Monica Lewinsky: so very me. can’t decide between a subaru or a tesla.” Niemal natychmiast zareagował Elon Musk, odpowiadając w swoim stylu: „Try a Tesla & you’re welcome to give it back if you decide you prefer a Subaru”.

Monica Lewinsky Elon Musk

Odpowiedź Elona Muska przebiła popularnością tweet pani Lewinsky. Tweet Muska na chwilę obecną ma 79,8 tys. polubień oraz prawie 3 tysiące retweetów. Monica Lewinsky uzyskuje takie statystyki: 35,2 tys. polubień, 1,1 retweetów.

Do dyskusji włączył się nawet Marc Gallagher kojarzony z F1, odpowiadając Lewinsky, że lepiej być zelektryfikowanym. Przyglądając się bliżej prowadzonej dyskusji, można dowiedzieć się, że Monica Lewinsky posiadała kiedyś Subaru, ale było to jeszcze na studiach.

W rozmowie możemy zauważyć też polski akcent – pod dyskusję postanowił się podłączyć Prezydent Świętochłowic – Daniel Beger, który sugeruje zostać przy aucie marki Kia lub wybrać Teslę. Dzięki temu tweetowi dowiedziałem się, że w Polsce istnieje takie miasto, jak Świętochłowice. Tak, wiem… byłem kiepski z geografii. W liceum prawie raz oblałem przez gegrę, ale jak widać – na naukę nigdy nie jest za późno 😉 A wszystko dzięki mediom społecznościowym…

Daniel Beger Monica Lewinsky Elon Musk

Ta krótka wymiana zdań pomiędzy Muskiem i Lewinsky, to nic innego, jak świetny marketing, a także zaangażowanie użytkowników Twittera do dyskusji na temat tego, które auto jest lepsze. A na Twitterze, zarówno Musk, jak i Tesla ma chyba wiele więcej zwolenników niż Subaru. Co ciekawe, Elon Musk nie wszystkim odpowiada. Zazwyczaj znajomym, bądź wybranym przez siebie osobom. Doskonale wie, z kim interakcja może przynieść oczekiwane efekty. To nie tylko geniusz technologiczny, ale także PR-owy. Zastanawiam się czy naszemu dobru narodowemu, jakim jest Robert Lewandowski, by odpowiedział? Media by oszalały. Przynajmniej polskie i niemieckie. Robert, może zastanów się na Twitterze czy Tesla czy Izera? Żartuję, sam się przy tym rozbawiłem.

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to