Elon Musk proponuje Teslę Monice Lewinsky

Monica Lewinsky napisała wczoraj na Twitterze, że nie może zdecydować się, który samochód wybrać: Teslę czy Subaru. Natychmiast zareagował Elon Musk.

Zarówno Monica Lewivnsky, jak i Elon Musk, to mistrzowie PR. Zwłaszcza w obrębie marek osobistych. Toteż nie dziwi fakt, jak wiele emocji wśród internautów i branży tech moto wzbudził tweet, który opublikowała Monica Lewinsky: so very me. can’t decide between a subaru or a tesla.” Niemal natychmiast zareagował Elon Musk, odpowiadając w swoim stylu: „Try a Tesla & you’re welcome to give it back if you decide you prefer a Subaru”.

Monica Lewinsky Elon Musk

Odpowiedź Elona Muska przebiła popularnością tweet pani Lewinsky. Tweet Muska na chwilę obecną ma 79,8 tys. polubień oraz prawie 3 tysiące retweetów. Monica Lewinsky uzyskuje takie statystyki: 35,2 tys. polubień, 1,1 retweetów.

Do dyskusji włączył się nawet Marc Gallagher kojarzony z F1, odpowiadając Lewinsky, że lepiej być zelektryfikowanym. Przyglądając się bliżej prowadzonej dyskusji, można dowiedzieć się, że Monica Lewinsky posiadała kiedyś Subaru, ale było to jeszcze na studiach.

W rozmowie możemy zauważyć też polski akcent – pod dyskusję postanowił się podłączyć Prezydent Świętochłowic – Daniel Beger, który sugeruje zostać przy aucie marki Kia lub wybrać Teslę. Dzięki temu tweetowi dowiedziałem się, że w Polsce istnieje takie miasto, jak Świętochłowice. Tak, wiem… byłem kiepski z geografii. W liceum prawie raz oblałem przez gegrę, ale jak widać – na naukę nigdy nie jest za późno 😉 A wszystko dzięki mediom społecznościowym…

Daniel Beger Monica Lewinsky Elon Musk

Ta krótka wymiana zdań pomiędzy Muskiem i Lewinsky, to nic innego, jak świetny marketing, a także zaangażowanie użytkowników Twittera do dyskusji na temat tego, które auto jest lepsze. A na Twitterze, zarówno Musk, jak i Tesla ma chyba wiele więcej zwolenników niż Subaru. Co ciekawe, Elon Musk nie wszystkim odpowiada. Zazwyczaj znajomym, bądź wybranym przez siebie osobom. Doskonale wie, z kim interakcja może przynieść oczekiwane efekty. To nie tylko geniusz technologiczny, ale także PR-owy. Zastanawiam się czy naszemu dobru narodowemu, jakim jest Robert Lewandowski, by odpowiedział? Media by oszalały. Przynajmniej polskie i niemieckie. Robert, może zastanów się na Twitterze czy Tesla czy Izera? Żartuję, sam się przy tym rozbawiłem.

Podoba Ci się to, co napisałem? Udostępnij innym, ślicznie proszę 🙂

Autor

Jestem blogerem technologicznym, doradcą ds. technologii, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. #żyjinteligentnie

Mam nadzieję, że podobał Ci się mój tekst, pomógł albo zainspirował. Jak przystało na blogera technologicznego, mam też swój profil na insta czy twitterze. Dodaj mnie do obserwowanych - zawsze cieszę się z nowych obserwujących 😉 Tam też piszę o technologiach, ale krócej ✌️

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze na blogu

Chcesz co jakiś czas dostawać najlepsze moje teksty?

Zostaw swój adres, a gwarantuję, że zbytnio spamować Cię nie będę