Kinsey Wolański zbiera na szkolenie z pilotażu

Kinsey Wolański właśnie na swoim profilu na Twitterze poprosiła, by pomóc jej zebrać pieniądze na szkolenie z pilotażu. Oczywiście odwdzięczy się. Na onlyfans.com.

Kojarzycie onlyfans.com? To taki dość mocno popularny na świecie serwis, gdzie twórcy udostępniają swój content odpłatnie. Innymi słowy możecie za dość niską opłatą wstępną zasubskrybować dane konto, np. Kinsey (ewentualnie bezpłatnie), natomiast płatne są poszczególne treści – posty. Zazwyczaj zdjęcia i krótkie video.

Serwis jest szczególnie popularny wśród twórców treści erotycznych i porno. Niektóre gwiazdy z tej branży tylko na onlyfans.com pozarabiały już ponad milion dolarów. Ale o tym kiedy indziej.

Co udostępnia zatem Kinsey? Przede wszystkim cycki. Czy warto? To już nie mnie oceniać. Ale jeśli chcecie wesprzeć atrakcję zeszłorocznego finału Ligii Mistrzów, to nic nie stoi na przeszkodzie. Z pewnością to doceni. W wiadomości prywatnej.

Autor

Podoba Ci się? Udostępnij innym

Mam nadzieję, że podobał Ci się mój tekst, pomógł albo zainspirował. Trochę krótsze treści związane z tech będą też pojawiały się na moim instagramie w formie insightów. Wbijaj na niego i dodaj mnie do obserwowanych, deal?

227 Obserwujący
Obserwuj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Sprawdź najnowszy odcinek Naładowani TV - omówienie wydarzeń ze świata elektromobilności

Najnowsze na blogu

Chcesz co jakiś czas dostawać najlepsze moje teksty?

Zostaw swój adres, a gwarantuję, że zbytnio spamować Cię nie będę