Konferencję prasową do filmu 365 dni oglądało ponad 20 tysięcy osób

Blanka Lipińska to autorka bestsellerowej w Polsce powieści 365 dni. Nie będę się o niej tutaj rozpisywał, poza faktem, że reklamowana jest jako polska odpowiedź na 50 Twarzy Greya. Książka została w naszym kraju tak dobrze przyjęta, że doczekała się kolejnych części oraz ekranizacji. Film 365 dni ma się pojawić na Walentynki 2020.

Film 365 dni obsada

Blanka Lipińska umie w social media. O boże! I to jak ona umie… Od kilku dni umiejętnie podgrzewała atmosferę na swoich profilach wokół nadchodzącej konferencji. Efekt? Dzisiejszą konferencję prasową oglądało ponad 20 tysięcy osób. I to tylko na jej kanale na insta. A relacja była również na Facebooku, nie wspominając o innych mediach też pewnie relacjonujących wydarzenie. I tak się dzisiaj to robi. Inni mogą się od niej uczyć. Pokażcie mi inne konferencje prasowe, prasowe powtarzam. Prasowe, czyli dla mediów i dziennikarzy, które z takim zaangażowaniem (non stop komentarze) śledzi ponad 20 tysięcy osób!! To mówi samo przez siebie. A także pokazuje, jakimi zasięgami cieszy się obecnie autorka i nie ma co ukrywać – dobrze rokuje przyszłorocznej premierze.

A teraz obsada, czyli kogo tam zobaczymy? Między innymi w filmie pojawi się Natasza Urbańska, Tomasz Stockinger, a w roli Laury – Anna Maria Sieklucka.

Ode mnie duże brawa dla Blanki. Zarówno za książki, ale również za to, co i w jaki sposób robi teraz. Chylę czoło.

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to