Leo Messi ma swoją linię zegarków w Jacob & Co.

Szwajcarska firma Jacob & Co., z którą w styczniu związał się Leo Messi, rozszerza linię zegarków Epic X Chrono “Messi” o model za 150 000 dolarów.

11 stycznia Messi pochwalił się swoją współpracą z Jacob & Co. Jak napisał na swoim instagramie – cieszy się z partnerstwa z najbardziej innowacyjnym producentem zegarków na świecie. Nie nam to oceniać. Piłkarz z pewnością ma powody do radości. Producent zegarków także. Zdjęcie piłkarza na samym tylko instagramie polubiło prawie 6 milionów użytkowników. Zasięg – niesamowity.

Szwajcarzy niedawno dopiero dodali do swojej oferty produktowej nowy model zegarka z sygnowany “Messi”. Tym razem jest to wersja z diamentami za bagatela – 150 000 dolarów.

Dla fanów piłkarza tego typu zegarek – nawet ten bez diamentów, to nie lada gratka zwłaszcza, że na kopercie znajduje się jego autograf.

Leo Messi

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to