Polski DJ był na Sri Lance podczas zamachów

Niedziela Wielkanocna to dla osób przebywających w tym czasie na Sri Lance z pewnością jeden z najgorszych dni w życiu. Jak podają najnowsze statystyki, w wyniku zamachów bombowych zmarło już ponad 300 osób.

Jak powiedział wiceminister obrony Ruwan Wijewardene – niedzielne zamachy bombowe na kościoły i hotele były odwetem za marcowe ataki na meczety w Nowej Zelandii. Media póki co podają niewiele informacji na temat zamachowców. Więcej pisze się za to o ofiarach.

Sri Lanka to miejsce, które upodobali sobie turyści z całego świata. Również z Polski. Obecnie polski MSZ nie zaleca podróży w ten rejon, a dwa dni temu apelował do Polaków tam przebywających, by dawali znać bliskim, że są bezpieczni.

Rady te chyba gorąco wziął sobie do serca polski DJ i producent M1k3 (Michał Konstanty), który o tym, że nic mu nie jest poinformował na Facebooku.

M1K3

Muzyk zarówno na swoim profilu facebookowym, jak i instagramowym relacjonuje kolejne dni swojej podróży. Jak można wnioskować, część turystów na wyspie dalej oddaje się temu, po co tam pojechali. Czyli zwiedzaniu.

m1k3

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to