Polski projektant chce wyposażyć swoje sklepy w inteligentne lustra

eden z czołowych polskich projektantów mody, chce wyposażyć swoje sklepy w inteligentne lustra. Wszystko po to, by jego klientki mogły poczuć się jak na pokazie mody i w efekcie szybko dokonały zakupu.

Jak podaje bliski znajomy projektanta, pomysł został zaczerpnięty z USA. Tam tego typu rozwiązania funkcjonują od dawna. Teraz popularny w Polsce kreator myśli, że dzięki takiemu zabiegowi, mógłby znacznie więcej sprzedawać swoich ubrań. Cały pomysł bazuje na psychologii. Chodzi o to, by kobieta, która przymierzy sukienkę, zobaczyła się w lustrze tak, jakby była właśnie gwiazdą pokazu mody. Zresztą scenerii może być więcej. W każdym razie, w swoim odbiciu ma widzieć siebie kroczącą przez wybieg, podczas gdy wokół błyskają flesze aparatów i słychać brawa publiczności. Jeśli do tego dołożymy możliwość zrobienia sobie selfie i wrzucenia na instagram – efekt murowany. Już widzę te kolejki polskich szafiarek i innych instamodelek, które będą okupowały butik chociażby po to, by zrobić sobie właśnie zdjęcie. Tak czy inaczej, cel projektanta zostanie osiągnięty. Jeśli nie sprzedażowy, to z pewnością marketingowy.

Dzięki takim zabiegom sprzedaż może jednak rzeczywiście wzrosnąć. Czy się na pewno uda? Prawdopodobnie przekonamy się o tym jeszcze w tym roku w warszawskim butiku projektanta. Ze względu na nasze źródło, póki co nie mogę zdradzić, o którego kreatora mody dokładnie chodzi. Mogę za to napisać, że posiada swój butik w centrum Warszawy. Jak tylko pomysł ujrzy światło dzienne, z pewnością dam o tym znać.

Podoba Ci się to, co napisałem? Zostaw mi napiwek 😁
Autor

Jestem niezależnym blogerem technologicznym, doradcą ds. technologii, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu widzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;)

Zerknij też na to

Chcesz co jakiś czas dostawać najlepsze moje teksty?

Zostaw swój adres, a gwarantuję, że zbytnio spamować Cię nie będę