PySENSE wzbudził duże zainteresowanie na konferencji Smart Energy 450

W dniach 11-12 września odbyła się konferencja Smart Energy 450, która promowała LTE450 w sektorze energetycznym. Jednym z odkryć wydarzenia jest firma PySENSE.

Mimo, że konferencję swoim udziałem zaszczycił sam Minister Energii, Krzysztof Tchórzewski, a Enea Operator, PGE Dystrybucja i PGE Systemy podpisały porozumienie o współpracy przy budowie sieci LTE 450 na potrzeby systemu elektroenergetycznego, to największe zainteresowanie przy swoim stoisku odnotowała młodziutka firma PySENSE.

Spółka, w którą zainwestowało PGE Ventures, produkuje moduły komunikacyjne umożliwiające zdalny odczyt danych pomiarowych z liczników mediów, ale także – co wzbudziło największe zainteresowanie – zaprezentowała system, który nie tylko zdalnie odczytuje dane, ale pozwala na zarządzanie nimi, kolekcjonowanie i generowanie różnego rodzaju raportów w czasie rzeczywistym.

PySENSE

Jak można wnioskować z komentarzy odwiedzających stoisko, to może być przełom na rodzimym rynku sprzedawców energii elektrycznej. Rozwiązanie dedykowane jest m.in. dla OSDn-ów, galerii handlowych czy deweloperów.

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to